Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

Brzydcy.

Polecane posty

Czy ludzie brzydcy,mają sznase na odniesienie sukcesu w swoim życiu ? Pomijam kwestie uczuciowe/intymne,bo tu mają przekichane.Mam na myśli głównie sukcesy zawodowe,dojście do "grubej kasy".Brzydale mają szanse na "wygranie życia "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,udało mu się jeszcze za czasów komuny odpowiednio ustawić . A artyści za życia to biedaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PArttwo
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zdobyła najlepsze wykształcenie, schody zaczynają sie dopiero gdy szukasz pracy bo jak wiadomo w tym kraju nie mieć przysłowiowych pleców i znaleźć dobra pracę graniczy z cudem. Ewentualnie możesz mieć farta. Ale Ja ci powiem co ja o tym myślę, tak czy siak mamy przekichane bo w życiu to jednak nie kasa jest najważniejsza. Brzmi banalnie ale to miłość i rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem płci męskiej :P Zdrowie,seksy i kasa najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PArttwo
Sarin po prostu jeszcze nie dojrzałeś do pewnych spraw, widzę że to ci sie podoba więc pociesze cie że niektórzy nigdy do tego nie dorastaja a potem jest juz za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina się nie opłaca,nie w dzisiejszych czasach. Tylko co Ci po kasie gdy już umrzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
wąchaliście swoja kupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollppll
dokładnie rodzina sien ie opłaca jak człowiek zarabia grosze taka prawda wiec po co sie zenic itp .w zyciu liczy sie tylko kasa masz ją to masz miłośc i wszystko innee,mozesz sie ciesszyc zyciem ,szcześciem w rodzine itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po co życz wiecznie po śmierci ? Masz racje,dużo kasy to minimum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollppll
tyle to wiem ze są,zycie to jest jak jest a jak go nie ma to nie ma nic konec kropa nic ,kiedys byłem katocholikiem ....teraz z perspektywy czasu widze tylko jedno kasa misiu kasa i tak jest prawda o klerze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak będziesz martwa... Masz racje tylko doczesność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuaaachh
Aron_Szechter też jest obleśny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my brzydcy nie poddawajmy sie :) jebac pieknych niech sie martwia o kazdy cal swego ciała :D badzmy szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×