Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaniunia

Proszę o pomoc... :(

Polecane posty

Witam was, chciałabym was prosić o pomoc, zaczne od początku... Mam 19 lat mam wspaniałego chłopaka o 4 lat, aa moj problem to moja waga:( ważne 100 kg, wiem ze mnie zwyzywacie od grubasow ale nie umiem sobie z tym poradzic bardzo bym chciala byc szczupła i atrakcyjna (dla mojego chłopaka) ale nie mam silnej woli :(( udaje ze dobrze sie ze soba czuje ale wcale tak nie jest :(( czuje sie okropnie.. wszyscy koledzy mojego chlopaka maja szczupłe dziewczyny tylko on jesden "puszysta" !! Chciałabym być dla niego piekną ale nie moge znaleść motywacji :(( poradźcie coś prosze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko musze
A Tobie nie przeszkadza Twój wygląd? To powinna być motywacja dla Ciebie. Wydrukuj sobie jakąs super laskę wymarzoną figurą i powieś na lodówce, czy w pokoju, miej ten widok przed oczami,pomyśl jaka byłabyś atrakcyjna dla swojego faceta gdybyś tak wyglądała :)I jak sama być się czuła ze szczupłą figurą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może skorzystać z pomocy specjalistów? Polecam ci klinikę Vimed, mają sukcesy w odchudzaniu, pomogą ci też poprawić metabolizm. Taka otyłość to poważny problem, odchudzanie się na własną rękę, brak wiedzy i doświadczenia, może ten problem jeszcze bardziej powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caramelo
Jeśli brak w Tobie motywacji to żadna z nas Ci nie pomoże... Spójrz w lustro, wtedy się zmotywujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przyszło Ci do głowy, że Twój chłopak kocha Cię właśnie taką puszystą. Przecież gdyby Cię nie akceptował, to wasz związek nie przetrwałby tyle czasu. Wyczułabyś w jego zachowaniu, że przeszkadza mu Twoja waga. Oczywiście, że dobrze byłoby żebyś schudła chociażby ze względów zdrowotnych. Ale nie rób tego dla chłopaka, bo nie wiesz, czy on tego oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym ci poleciła na ten czas wakacji: kolacja najpóźniej o 18!! + bieganie (trucht 30 min 5x w tygodniu)... do konca wakacji powinnas zrzucic pare kilo i od razu sie lepiej poczujesz, a potem możesz jakąs lepsza dietę zastosowac i zmodyfikować wysiłek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×