Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaciak07

Za duży członek

Polecane posty

Gość o dużych członkach i o mitach
na ich temat, najwięcej mogą powiedzieć ludzie, co byli w wojsku. Jak sie wojsko nudziło to robili zawody w mierzeniu, facet co miał fiuta , dwa chwyty i łeb odkryty, nie był znów tak częsty, więc te 24 cm to chyba między bajki można włożyć. Faktem jest był taki co miał prawie po kolana, ale nieszczęśliwy z tego powodu, za miękki, żeby sobie porządnie poruchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciak07
zdarzało się że temu 24 że miał problemy ze "wstaniem" dlatego zazwyczaj przed łóżkiem pił kawę,a jak bywało niskie ciśnienie albo oddał krew (był honorowym krwiodawcą) to mu w ogóle nie stawał, a co do inteligencji to nie pogadasz z nimi o malarstwie van Gogha ale też nie byli debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinezzz
Mam problem właśnie z tego powodu z chłopakiem, podczas seksu sprawia mi ból i nie wiem jak mu o tym powiedzieć żeby go nie urazić, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość foru...
przez 3 miesiące brałem maxorman tabletki. to dla facetów których kobiety narzekają na wielkość członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizoss
pierwszy miał 20 w zwodzie a drugi 24 ? Co Ty kurwa linijkę nosisz i dla każdego nowego mierzysz ?! I teraz masz takiego z 15 cm . Jaka precyzjyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza85
Czytanie och i ach na temat rozmiarow zawsze mnie drazni - dziewczyny wypisuja nieslychane historie (takie polaczenie mitomanii i napinactwa internetowego, z ktorego smieja sie u facetow). Ja wiem jak to wyglada z drugiej strony i przyznam, ze zamienilbym swoje 23 cm. na 15-16 cm. z duza doplata! PRAWIE ZADNA (poza jedna) z moich dotychczasowych partnerek (a pare ich bylo) nie uwazala mojego czlonka za atut, a zwykle byl wrecz przeszkoda. Ostatnio bylem w agencji towarzyskiej i kiedy zdjalem spodnie prostytutka najpierw spojrzala zaskoczona, potem zaczela sie smiac, a na koniec zapytala smiertelnie powaznie: "Chyba nie sadzisz, ze pozwole ci to wsadzic? Chcesz zebym pojechala na szycie?!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza85
Czytanie och i ach na temat rozmiarow zawsze mnie drazni - dziewczyny wypisuja nieslychane historie (takie polaczenie mitomanii i napinactwa internetowego, z ktorego smieja sie u facetow). Ja wiem jak to wyglada z drugiej strony i przyznam, ze zamienilbym swoje 23 cm. na 15-16 cm. z duza doplata! PRAWIE ZADNA (poza jedna) z moich dotychczasowych partnerek (a pare ich bylo) nie uwazala mojego czlonka za atut, a zwykle byl wrecz przeszkoda. Ostatnio bylem w agencji towarzyskiej i kiedy zdjalem spodnie prostytutka najpierw spojrzala zaskoczona, potem zaczela sie smiac, a na koniec zapytala smiertelnie powaznie: "Chyba nie sadzisz, ze pozwole ci to wsadzic? Chcesz zebym pojechala na szycie?!". Po czym zapytala czy moze sobie zrobic zdjecie mojego fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie nazekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takie malzenstwo gdzie przez duzego fiutka sie rozeszli ,malo ze duzy to jeszcze caly czas potrzebujacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też jest większy, ale staram się dopasować pozycję i uważać by nie zadawać bólu. Nauczyłem się nim władać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafiryn_da
A ja lubię duże.... oglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaaaaaaa
A mój Heniek ma 9,30 w porywach a i tak jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam duże,mam wręcz problem by facet mnie zadowolił, bo z mniejszym niż 20 cm,to nawet nie mam chęci , śmiech na sali,potrzebuję porządnej pały. Problem w tym,że święta nie jestem,lubię seks,lubię uczucie jak potężna pała mnie rozpycha i posuwa ale nie znalazłam ideału,by facet miał potęgę w spodniach i umiał ją wykorzystać a przy tym był kumaty,przystojny,ustawiony finansowo,dowcipny, szarmancki,bym mogła przy nim czuć się bezpieczna i być dla niego królową. Krótkie lub dłuższe związki,lepszy lub gorszy seks, wciąż szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje 20,5 było by dla Ciebie pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafiryn_da
Poka te 20,5 :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już ci :) Poka swoją to mi stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma kolo 17/18cm i jestem mega zadowolona. Fajnie sie patrzy na duuzeggo penisa ale juz z moim czasami na ezdzca mam problem, bo jak dobrze siade to zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie na jeźdźca nie mogę za wiele zaszaleć i z nogami na pagonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta lubi patrzec na silnych meczyzn. Nie wierze, ze na widok duzego obszernego penisa nie robi sie Wam mokro, bo mi na pewno;d Pamietajcie tez o punkcie "G". Przypominam, że z tym punktem jest tak, że niebardzo liczy sie długość tylko objętość;) Nie musi być mega długi ale szeeeroki, obszerny tak zeby czuc, ze we mnie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 15 obwodu dla niektórych nic nie czyni, ale nie wszystkie kobiety są luźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×