Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to miłość

czy to miłość?

Polecane posty

Gość co to miłość

witajcie potrzebuję pomocy czy to normalne ze wyznaje miłośc mojemu facetowi tylko gdy zrobie cos zlego gdy czuję ze go trace? wtedy mam przypływ niesamowitych uczuć do niego a gdy juz jest ok nie zalezy mi juz na nim tak bardzo wtedy przy drobnych sprzeczkach moge mu powiedziec nawet ze go nie kocham i obojetne jest mi czy bedziemy razem czy nie..... mamy mocne charaktery nam obojgu ciezko jest sie przyznac jak nam bardzo zalezy na sobie a moze to tez jest tak ze on malo mowi o takich rzeczach bardziej pokazuje niz mowi kocham i moze mnie to blokuje? co sadzicie?czy to milosc z mojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
To TY sama powinnaś wiedzieć, czy to miłość czy nie miłość. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. A z Twoim zachowaniem to mi trochę na manipulację wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to miłość
nie to nie manipulacja raczej wycofanie i asekutracja na wypadek gdyby on nie podzielal moich uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
Asekuracja to też swego rodzaju manipulacja. Ale mniejsza z tym. Może to niepewność? "na wypadek, gdyby nie podzielał moich uczuć" - czyli nie jesteś pewna, ze Cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie?czy to milosc z mojej strony?" nie :) To zwykła kobiecość Po prostu jak masz dobrze,miło i spokojnie w związku to po prostu tego nie doceniasz Musi sie cos spierdolić byś zachowała sie normalnie czyli okazywała uczucia swojemu facetowi mnóstwo jest takich kobiet które same nie wiedza czego chcą i do czego chcą dążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
ja wiem ze kocha tylko nie wiem czy to wypowie on ma opory i uwaza ze slowo kocham jest przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
Bo jest przereklamowane:) Słuchaj, a w czym właściwie problem? Bo w temacie było; CZY TO MIŁOŚĆ Z twojej strony, teraz się okazuje, że chcesz, żeby On Ci mówił, że kocha ....A TY mu to mówisz tylko kiedy czujesz się zagrożona......Dlaczego? Bo On Ci nie mówi? No na bank to forma manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
jesli serio go kocham to powinnam byc bardziej ustepliwa przy drobnych sprzeczkach a ja nie umiem odpuscic czesto wtedy daje do zrozumienia mu ze mi nie zalezy i zastanawiam sie czy ja go kocham bo dopiero jak sie wystrasze lagodnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
A boisz się czego? Że stracisz Jego, czy że zostaniesz sama? To istotna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
ze jego oczywiscie wtedy ja mam jasno okreslone uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
Masz jasno określone uczucia, ale nie wiesz czy to miłość? Hm....coś mi tu nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
w danym momencie czuje ze kocham tylko widzisz najczesniej nie wiem czy go kocham gdy sie sprzeczamy wtedy mowimy sobie sporo na zlość ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
no moze i wariatka;) ktora sama nie wie czego chce i nie docenia gosia ktorego ma madrego inteligentnego zaradnego i opiekunczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
No, widzę ze sama odpowiedziałaś sobie na swoje pytanie :) Teraz tylko wyciągnij wnioski i do dzieła. A tak btw - doceń to, że facet nie gada (o miłości) a robi. Odwrotnie to by było przerąbane. Regres wariatka jak każda kobieta ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
a co sadzzicie o tym '' wiem ze mnie uwielbiasz ulatwie ci zycie nie musisz tego ukrywac '' on tak powiedzial mi wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
To znaczy ze chce żebyś mu okazywała uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
a co sadzicie o tym tez to wczoraj powiedzial on nie jest jakis super urodziwy za to ja jestem ladna i zgrabna nieskromnie mowiax i zaczal opowiadac o afrodycie najpiekniejsza z pieknych ktora zakochala sie w hefajstosie ktory nie byl urodziwy ale za to pracowity ''' myslicie ze mial na mysli nas czy ja za daleko poszlam z interpretacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to milość
ewidentnie czekla az cos powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy szczesliwi
kup najnowszy Miłujcie sie tam przeczytasz czym jest prawdziwa miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×