Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Każda mama decyduje sama..*

Jakie zasady wychowania pociech praktykujecie..

Polecane posty

Gość *Każda mama decyduje sama..*

Zapraszam wszystkie mamy ktore chcą,mają ochotę a nawet potrzebe opisać tu, czy nawet pochwalic sie nowymi metodami ktore w danej chwili na wasze dziecko podziałało.. lub które już od dawna praktykujecie..? Jak na przykład porady super niani? co o nich myslicie i czy praktykujecie? Albo sposób na "raz,dwa,trzy" liczę do trzech jak tego nie zrobisz to...? No na mojej przyjaciółki corke 4lata to akurat działa.. Ona też stosowała metode karny złówik tez zdała rezultaty.. ostatnio wzieła sie za to zeby jej mała zasypiałą sama w pokoju.. tez sposob super niani ,tez mowi ze skutkuje.. no wiadomo trzeba czasu ale skutkuje:) A wy jakie macie swoje metody , jak reagujecie np.kiedy dziecko czego CHCE.. i jezeli tego nie dostanie to wielki krzyk ,prężenie sie jeden wielki szał!! dajecie dla świetego spokoju..? czy wrecz przeciwnie.co robicie w takich sytuacjach..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gaga
Moja córa w czoraj po kąpieli wpadła w panike tylko dla tego ze jak ja wytarłam to potem nie nakryłam jej recznikiem tylk odrazu do pokoju zaniosłam ,krzyczała ,darła sie przykryj ,mnie,przykryj mnie..! No i mysle ,przyniosę jej ten recznik nakryje ja dla swietego spokoju bo nie chce mi sie wysłuchiwac jej wrzasku.. no ale z drogiej strony jak jej przyniose to tak bedzie robiła cały czas bo bedzie myslała ze jak sie podrze to dostanie to czego chce ,wiec powiedziałam ze jak sie uspokoi to ma przyjsc do mnie ja stałam za drzwiami przyszła i juz było dobrze czyli ze na moje wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem jesteśmy przede wszystkim konsekwentni. nasza córa wie, że nawet jak będzie się wydzierać czy rzucać to i tak nie dostanie jeżeli mama albo tata powiedzieli, że nie dadzą :) jak się mocno zdenerwuje to potupie nóżkami, popłacze ale przychodzi i się przytula przepraszając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowhdosx
a moja corka ostatnio robi cos takiego ze jak ktos na nia patrzy to ona sie krzywi i mowi nie patrz na mnie ze złoscia nie moge jej rozgryzc czemu tak robi? do mnie nie ale do innych ,tłumacze jej ,pytam ..moze samo jej przejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno dzieci
Podobno dzieci w pewnym wieku maja ambiwalentne uczucia do ludzi. Raz mame kochaja raz ja kopna albo uderza. Moze to jest jakies wytlumaczenie odnosnie powyzszego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×