Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manikaaaa

kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość grażynka4
wszelkiego rodzaju olejki teraz na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwina
Na pewno kosmetyki naturalne Hildegard Braukmann - dobra cena i skuteczne kosmetyki. Jedynym minusem jest kiepska dostępność kosmetyków, ja zawsze zamawiam w sieci, trudno jest je znaleźć na mieście. Ale może dlatego mają tak dobrą cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejki na topie w każdej postaci, ja w takiej formule mam do demakijażu clochee, ale teraz czeka mnie wielkie testowanie odzywki do włosow z olejkiem arganowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam markę Dr Nona, choć ta jest z wyższej półki cenowej. Produkty są koncetratami, a więc spokojnie wystarczają na miesiące codziennego używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazzz
mało apetycznie wygląda te czarne mydło... jakoś nie mogę się przekonac co do tych olejkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alta_da
jak ci nie odpowiada formuła olejku to moze po prostu spróbuj kosmetyków, w których olejek jest zwyczajnie składnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat i formuła olejku odpowiada, demakijaż stał się przyjemny, obawiałam się na początku nieprzyjemnej warstwy, ale to bardziej nawilża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajanakaka
gość 2014.10.20 no ale co polecasz? czy tylko po prostu reklamujesz? drogo, nawet po tych zniżkach. na necie żadnych opinii, nie kupuje tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjasminka
elastyna91r jak ta odzywka arganowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuttinka
zawrót głowy od tej natury teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odżywka z olejkiem arganowym ok! na razie jestem zadowolona, choć wymyśliłam sobie, że nie będę jej stosowała przy każdym myciu, bo trzeba ja spłukiwać, a nie zawsze mam tyle czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do włosów fajne szampony naturalne są z Alterry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewelinna
A gdzie można kupić takie kosmetyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alterra to w rossmanie akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_domka
co jeszcze polecacie z naturalnym składem do włosów? a do twarzy jakieś toniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego www.bloomkosmetyki.pl oprócz asortymentu który już posiadamy w sprzedaży mogą Państwo również zapytać o sprowadzenie innych produktów w niższej cenie ;) na wszelkie pytania dotyczące produktów bądź pielęgnacji kosmetykami naturalnymi odpowiem mailowo ;) Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań warto stosować kosmetyki naturalne. Najlepiej ecospa.pl - nie zamieniłabym tego sklepu na żaden inny :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja go zamieniłam na inne, i bardzo się z tego cieszę. Zrób sobie Krem, E-naturalne, Naturalis czy Mazidła mają o wiele większy wybór i przeważnie lepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych sklepach sa chinskie skladniki jedno licho wie co tak naprawde sie kryje za tym co podaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje klientki przychodzą teraz głównie na zabiegi z użyciem tego eldancosmetics.pl :). Oczywiście już sobie polecają wzajemnie "włoskie maseczki". Ja też je lubię, świetnie się pracuje z tymi kosmetykami, od razu widać, że dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli lubicie kosmetyki naturalne to mogę Wam jeszcze polecić firmę http://scananida.com.pl/ w ich kremach są właśnie olejki arganowe i inne, ja uwielbiam ich produkty do stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E-natura dba o Twoje samopoczucie i zdrowie każdego dnia. Jesteśmy po to, aby pomóc odkrywać Tobie skarby natury i czerpać z nich to co najcenniejsze. Znajdziesz u nas mydła, sole spa(siarczan magnezu), witaminke C. http://e-natura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×