Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naga1234

Szukam stałego związku z facetem...

Polecane posty

Gość Naga1234

Szukam faceta do stałego związku ogromnie lubiącego sex, który spełni moje wszystkie oczekiwania pod tym względem... Ale również takiego ktory bedzie miał do mnie szacunek i bedzie ze mną szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sa faceci, ktorzy moga kochac kobiete i nie szanowac jej, nie troszczyc sie o nia, nie myslec o niej, nie chciec dla niej jak najlepiej? Ale pomysl z dopasowaniem aktywnosci seksualnej mi sie podoba :) A Ty masz na mysli oczekiwania = czestotliwosc, czy tez moze jakies wyszukane fantazje erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga1234
Do psychologic jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilem wdzianko, Ty pewnie juz tez ... na takie bardziej lekkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga1234
Tak jakby... Śpię w bieliźnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szare komorki podpowiadaja mi, ze powyzsza odpowiedz to podszyw ... prawda? I znowu podpowiadaja mi, ze odpowiedz na powyzsze pytanie ... oczywiscie bedzie negatywna, poniewaz: 1. to jestes Ty 2. ktory podszyw sie przyzna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga1234
To POWAŻNIE ja:-) śpię w bieliźnie bo: 1. Jest lato,jest ciepło. 2. Tak mi jest wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale skoro jest lato i jest cieplo ... to dlaczego spisz w bieliznie, a nie bez niczego, czy nie majac na sobie niczego ... nie byloby wygodniej? Zatem sama widzisz, ze krecisz ;) A moze bez niczego sypiasz tylko wowczas, gdy ktos jest obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga1234
Dokładnie tak:-) ale na razie to szukam faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na te chwile to szukasz faceta do stalego zwiazku ... czy lubiacego seks? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga1234
I tego i tego takie 2w1:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że prawie wszyscy faceci lubią sex, więc chyba nie masz zbyt dużych wymagań, a tym samym powinnaś dość szybko znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondomik - tutaj raczej nie chodzi o to, czy lubi, czy nie. Chodzi o jakosc tego seksu, o wspolne godziny spedzone razem w lozku na poznawaniu cial, na dotykaniu, na pieszczeniu, lizaniu ... calowaniu i glaskaniu. Chodzi o to, zeby to byl facet, ktory wylize z przyjemnoscia, ktory godzinami, z pozadniem w oczach, bedzie mogl lizac i lizac. Mysle, ze o to chodzi Nagiej1234.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai fakt, zbyt szybko przeczytałem wątek i wyleciała mi jedna z ważniejszych kwestii z pierwszego wątku ale nie mniej, chyba fascynatów kobiecego ciała i podziwiania go dotykiem chyba też nie brakuje.... nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga1234
Wiem że każdy facet lubi sex ale ja mam ogromne wymagania co do seksu. Szukam kogoś kto po prostu zawsze da mi radę:-) oferty stałych związków mnie interesują. Do nowy w mieście: jesli nie interesuje cię staly zwiazek to po prostu nie pisz:-) to nie sex-oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mozna by doprecyzowac co tj. dotyk. Mysle, ze Nagiej chodzi o to, zeby jej cialo wzburzalo sie na sama mysl jego dotyku ... a jego pragnienie bylo tak ogromne, ze mysl o tym, iz to sie kiedys spelni powodowala goraco. A gdy sie zblizy, dotknie ... to cialo samoczynnie mialoby reagowac w sposob nieprzewidywalny, niczym huragan, tornado i lawa ... no, moze te lawe zle tutaj wprowadzilem, bardziej to mi sie ze mna skojarzylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga1234
De morai fajnie to ująłeś:-) lepiej bym tego nie opisała. No mniej więcej o to mi chodzi. Ale chcę też żeby był to facet już na stałe:-) ten jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oferty stałych związków mnie interesują. " wybacz mi proszę, ale to takie trochę dziecinne oczekiwać oferty stałego związku od kogoś zupełnie obcego.... DeMorai jak najbardziej masz racje, z tym, że ten dotyk to kwestia indywidualna - jednej będzie odpowiadało delikatne muskanie, innej zwiedzanie (tutaj też wchodzi w grę sposób: intensywny, z podgryzaniem, delikatny, subtelny) wszystkich zakątków jej ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, że jestem zainteresowany. Dziewczyna, przepraszam Naga, zrobiła to, by użyć żargonu plastycznego dość plakatowo. Czyli mało treści a dużo powiedziano. 10/10 :) 🖐️ i mam nadzieję że kogoś znajdziesz, szkoda by taki potencjał gnił w samotności. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naga - no taki facet to juz raczej na stale, ktory bedzie chcial sie delektowac tym wszystkim z jedna osoba. Po co mu skakac z kawiatka na kwiatek? Poza tym do tego wszystkiego trzeba bliskosci ... bo nie widze np. intymnych pocalunkow z kims ... kogo sie wlasnie poznalo, nie, to by nie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawy filozofii powstawaniu stałych związków. Zupełnie mną się nie przejmujcie, że ludzka ciekawość i podczytuję temat. Chyba nie jest to zabronione. Chyba, że z góry traktuje się kogoś jak intruza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widze, ze ktos sledzi moje dzieje :) A co? - mam udawac, klamac, knus, snuc podstepy, oszukiwac, mowic tylko to, co ktos chce uslyszec? I nie chodzi, byl raz ... na oralnej przyjemnosci ... w prezerwatywie ... czysciej i bezpieczniej byc nie moglo. Wiecej juz nie pojdzie :) Zakonczyl tez ostatnio uklad "fuck friends" ... bo friend wykazywal zdolnosci uczuciowe ;) Na kolejne dzieje bedzie trzeba troche poczekac ;) ... no niestety ... tak to jest z tym mlekiem, czy smietana ... ze jak sie duzo ... to jest go / jej malo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelazny21
Jestes tam sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×