Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybierająca imię

Które imię wg Was JOANNA, czy ALEKSANDRA.

Polecane posty

Gość wybierająca imię

Witam, Spodziewamy się tym razem córki. Zastanawiamy się nad imieniem. Które spośród tych dwu imion bardziej Wam się podoba, lepiej kojarzy?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imie Aleksandra i jakos... nie lubie tego imienia. Nikt nie uzywal za dziecka dokladnego Aleksandra do mnie tylko "olka" co mnie przyprawialo o ciarki na plecach. Teraz, w zyciu doroslym mowia Aleksandra i jest to dla mnie jakies bardzo oficjalne, czuje sie jak stara krowa, majac 27 lat. Nie wiem, jakos nie pasuje mi to imie. Jedynie jak moja mama do mnie mowila Olunia to jakos bylo ok :) Zas Joanna, hm... Asia, Aska, no nie wiem, nie jest zle, ale tez mi nie lezy jakos. Moze dlatego ze mam kuzynke Joanne i ... jest strasznym dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Ola ładniej moim zdaniem. Zawsze jest tak, ze jednak mimowolnie imiona nam się kojarzą z konkretnymi cechami, niejednokrotnie przez poszczególne osoby. Ja mam tak z Joanną- wszystkie jakie znam to paskudy i niedojdy życiowe. Ale lepsze Asia niż Dżesika, Andżelika czy inna Pamela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxzjkhg
Joanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha haaa
olka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może go szntażem
ja mam na imię Joanna i nie jestem ani paskuda wręcz przeciwnie, ani niedojda życiową tu również wręcz przeciwnie i bardzo lubie swoje imię, Joanna bardzo oficjalnie na codzień asia lub aśka poprostu, za to aleksandra jakieś bezpłciowe i za długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna tylko i wyłącznie ;) Aleksandra jest ogromnie popularna i wśród małych dzieci i w pokoleniu wyżej, poza tym jakoś mniej mnie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa sukienka
a moze Izabela? też ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierająca imię
Dziewczyny, ciekwie czyta się takie opinie, za które dziękuję. Olu, która napisałaś. Ja mam na imię Maria i jako dziecko nie znosiłam swojego imienia. Teraz, jeśli ktoś się do mnie zwraca Marysiu, jest ok, ale oficjalnie Mario, czy p. Mario - horror;) Zazdrościłam w dzieciństwie mojej siostrze bardzo wówczas popularnego i wg mnie fajnego imienia. Notabene, też nie jestem jeszcze staruszką - mam 28 lat:) Mamy syna - Piotra. Jakoś z chłopcem było łatwiej. Piotr pasował nam obojgu i mały widzę, że bardzo lubi swoje imię. Dla dziewczynki wybór jest trudniejszy. A co do Joanny, to ja chyba też jestem nieobiektywna. Znam wiele Joann, jędną wyjątkowo mało sympatyczną, ale przeważa pozytyw, gdyż moja najlepsza przyjaciółka od wielu lat to Joanna właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbv gbghbv
moja siostra ma na imie asia, ja jestem Olga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierająca imię
Mnie trochę martwi i przyznam, ze zaskakuje popularność imienia Aleksandra, może dlatego szukam alternatywy, choć wiem, że mężowi to imię bardzo się podoba. Izabela - ładne imię i rzadko nadawane. Męża jednak nie przekonam. Zna Izabelę, na którą ma wręcz alergię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha - przypomniał mi się
widzę że za chwilę będą same Joanny. Jakoś bardzo popularne ostatnio imię. Kilkoro znajomych w ostatnich miesiącach nazwało tak swoje nowonarodzone córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierająca imię
Paryżanko - właśnie Oleńka brzmi fantastycznie... To najpiękniejsze ze zdrobnień od tego imienia:) Jednak z dziewczyn zauważyła, ze Ola to nrmalne imię. Chcę uniknąć silenia się na oryginalność, przez którą dziecko ma szansę cierpieć. Można dać dziecku na imię np. Aurora, jak miała ukochana Chopina..., a w życiu codziennym dziecka będzie katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Mańczak
rzygam już tymi Olami lepsze Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam na imię Aleksandra i uważam, że jest to ładne imię. Można mówić Oku, Oleńko, Aleksandro. Pasuje to imię i do dziecka i do osoby dorosłej, a co najważniejsze nikt nie będzie się z niego śmiał. Poza tym również rozwazalabym imię takie jak Kasandra czy Samanta, które jest przepiękne. Ewentualnie Amanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Joanna i szczerze to wolę imiona których Nie da się skrócić np Dominika Paulina itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska brzmi tak hmm... swojsko (nie wiem czy dla ciebie, ale dla mnie to wada) aleksandra brzmi troche szlachetniej wiec stawiam na aleksandre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×