Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romantyyk0

jak to jest w sanatorium?

Polecane posty

Gość romantyyk0

wybieram się do sanatorium.Nasłuchałem się wiele o różnych sposobach spędzenia fajnie czasu po zabiegach.Ponieważ nie mam zupełnie doświadczenia i nigdy nie byłem w sanatorium to proszę o jakieś porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłam z sanatorium
Jedno jest pewne: MNÓSTWO seksu, także zabierz spory zapas gumek - ja musiałam dokupować duże opakowanie gumek 4 razy, więc lepiej od razu wziąć zapas. Polecam sanatorium, jest bosko, naprawdę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyyk0
czy kobietki są bardzo aktywne i nieskrępowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłam z sanatorium
Wyjątkowo aktywne i nieskrępowane, mówię na przykładzie swoim i 90% pozostałych sanatoriuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyyk0
czy jeżeli zaproponuję po pierwszym spotkaniu wspólne spędzenie nocy to nie będzie nietakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×