Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość promocja była

kupiłam tortille i co w związku z tym

Polecane posty

Gość promocja była

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazaqwsx
to kup jeszcze pomidora ogórka kapuste pekinska pokrój ładnie poukladaj na tortilli potem dozuc podsmazonego kurczaka i zlej sosem jaki lubisz i zwin :) a i chwile ta tortille podgrzej na patelni przed zawinieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TEN SOS TO SKĄD
jak juz pytam to na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazaqwsx
kup gotowy np czosnkowy i dotego jakis meksykański pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlkhhhkhh
Moj synek lubi z szynka i zoltym serem, na cieplo,kladziesz jeden placek na sucha patelnie, na to ser szynka i co tam jeszcze uwazasz, przykrywasz drugim plackiem, po kilku minutach przewracasz, ser w srodku musi sie roztopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujacy temattttt
Kupiłam i co w związku z tym.... Kupiłaś to zjedz a nie wiesz po co kupujesz to nie kupuj wcale! Jakie to głupie kupowanie bo sprzedają półdarmo, nawet nie wiesz czy ci to smakuje ale okazja, trzeba wydać kasę bezmyslnie! ja nie lubię tortellini i chocby były po złotówce to bym nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej, tortelini to nie
tortilla więc cos ci sie pomylilo. Poza tym skad wiesz, ze autorka nie jadła nigdy tortilli? :o Pewnie jadła gdzieś w knajpie skoro to kupiła ale nie wie jak zrobić? :o takie to trudne do zrozumienia? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki za wsparcie
prwda ze niedłam ale wyglada tak apetycznie na wszelkich przepisach ze az mi slinka cieknie ,no i ostatnio podsłuchałam jak ktos wychwalał a to promocja to był bodziec :D ojej pytam o przepis (wiem ze są googlr :D) po to forum co nie? zresztą bywa ze ktos załozy jakis 'głupi' topik as ktos poda jakis przepis i tez sie korzysta i własnie zebede zakładać teamtyt 'i co w zwiazku z tym' ;) ostatnio taki załozyłam i ktos dał linka do karocy wg nigelli i własnie w sobote robiłam! pytam ale korzystam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkahhhhhhhhhh
Zamarynuj kurczaka w limonce,oleju,soli,pieprzu.Usmaz albo zgrilluj lepiej.Do tego pokroj drobno:pomidory,troche bialej cebuli,zielona ostra papryczke,swieza kolendre.Zapakuj w ciepla tortille kurczaka i salatke,ktora sie nazywa salsa fresca lub pico de gallo.Pyszne.Albo zamarynuj w tej samej marynacie mieso wolowe dobrej jakosci.Usmaz albo zgrilluj,pokroj na drobne kawaleczki,wloz do cieplej tortilli,posyp posiekana kolendra i biala cebula,polej sokiem z limonki.Do tego by sie przydala salsa:lekko zgrillowane pomidory,papryczki ostre,cebula.Wlozyc do miksera,dodac czosnku i zmiksowac,ale nie za duzo.Posolic i polac jeszcze to ostatnie taco.Lepiej by bylo miec tortille kukurydziane ale te pszenne tez ujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×