Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilikeit

zumba- czy ktos uczeszcza?

Polecane posty

Gość ilikeit

czy ktos uczeszcza na zajęcia zumby? czy daje dobre wyniki i czy jest praktyczne? lubicie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pejek
Ja uczeszczam i uwielbiam to! W godzine jestem cala zlana potem, wysilek duzo wiekszy dla mnie niz np po zajeciach z body pump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilikeit
naprawde? cała zlana potem? no to super!!!!!! a co to jest te body pump, bo widzialam na ulotce z siłowni, ale nie zdąrzyłam jeszcze zapytac... juz sie nie moge doczekać srody i czwartku na te zumbe... a Ty jak czesto chodzisz? widzisz jakies efekty? chocby w spadku wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilikeit
lubie tanczyc, lubie ruszać sie do muzyki, zaciekawiła mnie ta zumba:) skoro pizecie, ze jest to dobry wysiłek fizyczny to juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
Zumba jest najfajniejsza, bardzo energetyczna, można się nieźle zmęczyć! Chodzę drugi rok i chyba już nigdy nie przestanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pejek
Body Pump to zajecia na ktorych buduje sie mase miesniowa, cwiczy sie ze sztanga, ciezarkami i robi powtorzenia na biceps, triceps, barki i takie tam. Mnie to nudzilo, moj facet jest zachwycony. Babki niektore fajnie wygladaly a inne byly wg mnie za bardzo przypakowane. Zumba jest jak cwiczenia aerobowe czyli spala sie duzo tluszczu, czyli teoretycznie najlepsza forma cwiczen na odchudzanie, no i do tego bardzo fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tanczyc nie lubie
nie umiem i w ogole nie tancze, a na zumbe trafilam niechcacy, bo sie zmienil grafik w klubie moim. No i zostalam. Od tamtej pory to sa moje ulubione zajecia :D Jedyne zajecia na ktorych pattrze na zegarek z zalem, ze czas tak szybko uplywa ;) I fakt - koszulke to ja potem moge wykrecac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilikeit
aa...tak myślałam, ze body pump to bedzie takie pompowanie na miesnie... jesli ktos jak osoba z postu powyzej pisze, ze tanczyc nie umie, nie lubi itd, a jednak zaczela chodzic i nadal chodzi, to na prawde doczekac sie juz nie potrafie :) to juz jutro.... dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja jeszcze się nie zapisałam na takie zajęcia, ale coraz częściej o nich myślę. Chciałabym się trochę poruszać do muzyki, ponieważ bardzo to lubię. Słyszałam również, że zajęcia te cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pejek
Ilikeit - jak bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky.dancer
Zumba jest fantastyczna:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja planuje na zumbe sie zapisac od poniedzialku. 3 razy w tygodniu zajecia. Jestem po ciazy 8 tydzien i do zgubienia 10 kilo i to tylko do wagi przed ciaza! Kazdy dodatkowy stracony kilogram to tylko na plus dla mnie. Mam nadzieje ze dam rade z kondycja! Pozdrawiam i dam znac jak mi idzie! Oby szlo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tanczyc nie lubie
ja to w sumie nie schudlam ani jednego kg ;) Ale fajna zabawa jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba ona 26lat
kocham zumbe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam choć chodzę na zumbe od kilku tygodni!Świetnie się po niej czuje i w sumie w trakcie też bo za każdym razem mam na sobie ciuszki z rough radical a one są mega wygodne i super oddychają więc czuje się w nich mega komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×