Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozalka90

Powinnam przyznac sie partnerowi,ze nie umiem gotowac?

Polecane posty

Gość rozalka90

mam cudownego chlopaka od niedawna ale.. wstydze sie mu przyznac,ze nie umiem gotowac. Wszystko p-rzez moja matke bo zawsze jak chcialam podpatrzec jak gotuje to wyganiala mnie z kuchnii zebym nie przeszkadzala. To sprawilo,ze mam teraz 21 lat a nie umiem gotowac. Jednak chce bardzo sie nauczyc. Myslicie,ze moge sie przyznac chlopakowi do mojej slabosci? Czy ze powinnam na razie siedziec cicho i sie poduczyc sztuki gotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, lepiej zrobić to teraz bo w przyszłości kto wie czy nie było by to dobrym pretekstem do kłótni, zerwania czy innych niemiłych sytuacji. Gotowania umiejętność niby traktuje się marginalnie ale potem nagle zaczyna mieć to cholerne znaczenie gdy trutniowi rośnie tyłek i wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak na poważnie? Przecież to nie jest żaden problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u la la la ......
ja mam 27 i nie umiem i co wiecej, nigdy nie bede gotowac, sama jadam zwykle owoce, warzywa, kanapki, nie musze jesc gotowanego i nikomu gotowac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta sosna.
gotowanie to nie zadna fizyka jadrowa,to jest proste, serio masz w domu ksiazke kucharska? otworz ja, rob wszystko ze wskazowkami i dania baedziesz miala gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×