Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryjetta.

Arab zakochal sie we mnie. Wkurza mnie to..

Polecane posty

Gość Maryjetta.

Koleguje sie z nim od 2 lat. Poznalam go przez znajoma. Od kiedy mnie zobaczyl truje dupe znajomej ze sie we mnie zakochal,jaka to ja piekna i wgl. Jak przestalam sie z nim spotykac bo mialam dosc tych amorow to obiecywal ze juz nie bedzie mnie napastowal. Ale po jakims czasie znow to samo. Gada do mnie 'kochanie' a ja ze skrzywiona mina...a ten sie cieszy. Zeby mu siebie obrzydzic pierdlam glosno jak probowal sie przytulic. A on tylko sie zasmial,a ja do niego 'i co,kochasz mnie jeszcze?'..a on ze to normalna ludzka rzecz sobie pierdnac i dalej mnie kocha. Mam 20 kg nadwagi,zwisajacy brzuch po ciazy. I raz wyciaglam falde i tak obrzydliwie ja wyeksponowalam przed nim. A ten nic. Bekam,pierdze a ten ze juz czeka 2 lata na mnie to moze poczekac dluzej. Jak mu mnie obrzydzic? Juz nie mam sil do niego. Nie jest zlym czlowiekiem,ale nie lubie arabskiej urody. Juz predzej murzyna. Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujacy on 122
zmień towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
raz nawet kupę zrobiłam, włożyłam do słoika po nutelli i zaczęłam jeść przy nim łyżeczką, a on nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckoxxiw
a skąd w polsce arab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Traktuje go jak brata. Nieraz pomagamy sobie nawzajem czy to w sprawach finansowych czy tez innych. On dobrze wie ze nie cierpie arabow,a on jest wyjatek bo nie jest jakims islamskim psycholem. Bo np ostatnio moja mama poznala araba ktory przyznal ze bomby sa fajne,ze byl jakims tam wojskowym..widac ze cos z deklem nie tak. Ciekawe ilu zabil. A wracajac do tematu to macie jakies pomysly na obrzydzenie mnie jemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
2 post podszyw! Nie mieszkam w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny czlowiek
szkoda mi go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×