Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

Kobiety są bardziej zboczone...

Polecane posty

... od nas facetów ! Jade dziś tramwajem, zaraz mój przystanek więc ustawiam sie do wyjścia. A tu nagle ktoś szczypie mnie w tyłek, tak mocno że krzyknąłem "AŁĆ" :( Odwracam sie żeby zajebać komuś w mordę a tam piękna dziewczyna patrzy na mnie wzrokiem mówiącym "Robiłabym Ci takie rzeczy o których nawet nie śniłeś" :O Obok niej stały dwie koleżanki, tez niczego sobie.... Rozbierały mnie wzrokiem :O Czułem sie jak przedmiot :( Chciałem zapaść sie podziemie, zniknąć. Na szczęście otworzył sie dzwi.... Zgroza, takie miłe dziewczyny z wyglądu :O 16 lat miały, góra 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defdfdfer
dostajesz na zachete 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamiżegnamzarazem
W sumie, to wystarczy spojżeć na kafeterie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kinkuś :) no, no... Te małolaty są coraz bardziej pewne siebie. Strach się bać co będzie za kilka lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie myślec że każdy facet marzy o takim czymś... :O Ale to krępujące i upokarzające trochę, człowiek nie wiej jak siwe zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię Ci przecież, że to byłam tylko ja, przywitać się chciałam a Ty tak zacisnąłeś te poślady jak nie wiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się. Obca dziewczyna, w dodatku w towarzystwie koleżanek. Może chciała się pochwalić przed nimi jaka to jest wyluzowana czy coś w tym stylu. Głupie zagrywki, drażni mnie takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :P ja ty to możesz macać kiedy tylko zechcesz :D "a Ty tak zacisnąłeś te poślady jak nie wiem """ trening robi swoje, jak skała :classic_cool: Zona, no straszne to jest, teraz bede miał awersje do tramwai :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wcale nie uważam, że bajeczka. Dziewczynki są teraz takie otwarte :D na każdym kroku widzę podobne, "luzackie" zachowania aż mnie mdli. Za moich czasów, hehe, byłyśmy jakieś takie bardziej skromne, zrównoważone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Mała... No sie robi ciągle.... :O no nie mam czasu jakoś zrobić :P Im dłużej na coś czekamy tym bardziej nabieramy smaku i bardziej cieszymy sie jak to juz dostaniemy :D Tak pozwole sobie zamydlić Ci oczy cytatem wymyślonym na poczekaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia morda na obrazie ja zaraz sobie zajaram ale niestety tylko papieroska. tylko muszę wstać z łóżka co jest prawie niewykonalne bo kot tak słodko leży sobie na moich udach""" Chciałbym być tym kotem :classic_cool: :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty uważaj bo za jakieś kilka lat będziesz wchodził do tramwaju a tam jakaś gówniara nogi będzie ci rozkładać hehe ;D a tak ogólnie witam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia morda na obrazie i to kobiety podobno są bardziej zboczone ? napisałam tylko ,ze kot leży na moich udach a ty już jesteś lekko podjarany" podjarany ? ja tylko wiem że fajnie zasypia sie na kobiecych udach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, z tego przystanku to tak słabo bedzie widac detale :) Dziś jak nie zapomnę to zrobie... postaram sie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×