Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samantha_Jones

wypadl mi dysk?

Polecane posty

witam od jakichs dwoch miesiecy boli mnie lopatka, piecze tk jakby mnie cos poparzyło, dzis znajoma mi powiedziała ze miala identycznie i wypadl jej dysk czy jest to mozliwe ?? Mam 21 lat. Nie znam sie w ogole na medycynie i nie wiem czy mam sie wybrac z tym do lekarza czy raczej to jakis falszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi raczej wyglada
na zapalenie korzonkow nerwowych, ktore w tych miejscach tez wtstepuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś iśc do lekarza , to moze b7yć to i wdał sie stan zapalny dlatego Cie tek piecze . Zrobisz prześwietlenie tylko i wszystko wyjdzie co Ci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelkarnia
kochanie to od siedzenia pryz kompie albo jakiejs innej wymusoznej pozycji mnie często boli szyja /od kompa i tak jak ciebie, identycznie, strasznie piekący ból -rozlane pieczenie-parzenie, inaczej nawet nie można tego nazwać więc to ten sam objaw sciągnij sobie z chomika jakąś ksiązkę z ćwiczeniami na kregosłup i zacznij ćwiczyć 30min dziennie, rozciagaj też kręgosłup iramiona /jesli potrafisz/, np rób na siedząco koci grzbiet i wyciągaj się jak potrafisz za dużo pisanai żeby opisac ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelkarnia
dysk ci na pewno nie wypadł, bo przy tej wysokości objawów to miałabyś prawdopodobnie problemy z oddychaniem /nie można powietrza nabrać+ strasznie silne bóle i byś jechała taksówką do lekarza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doborobo
Jak mnie kiedys wpadl dysk to przez okolo 2 tygodnie nie moglam sie wogole ruszac pomimo brania srodkow przeciwbolowych . A jestem pewna ze bylo to wypadniecie dysku bo bylam z tym u lekarza wiec diagnoza nie jest moja ;). Jesli mozesz w miare normalnie funkcjonowac to mysle ze u Ciebie to raczej nie bedzie dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo czasu spedzam przy komputerze, zarowno jak i przy sprzątaniu (taka tez mam prace) mam rowniez skolioze i czesto boli mnie glowa, bol jest czasem taki ze jak jestem w sklepie modle sie w myslach byle juz dotrzec do domu i sciagnac ciuchy przede wszystkim stanik, taki bol mi sprawia.. nie jest on codziennie przewanie co kilka dni trwa nieraz kilka godzin, nie raz 2-3 dni, aktualnie przebywam za granica i nie mam zbytnio mozliwosci pojsc do lekarza, wracam niedlugo wtedy chcialam sie wybrac, myslicie ze to cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare lat wstecz miałam bóle głowy na okrągło przez rok chodziłam po lekarzach mialam robione prześwietlenia i nic.. poźniej sie to uspokoiło a teraz ten ból, od zawsze mam skolioze klatki piersiowej ale nigdy nie mialam powazniejszych problemow ze zdrowiej czy kregoslupem, teraz ta lopatka, na poczatku myslalam ze to moze jakies uczulenie na proszek ale nie mam zadnego zaczerwienienia ani nic a bol jest nie raz nie do zniesienia, do tego raz na jakis czas boli mnie strasznie serce taki jakby skurcz nie moge sie ruszyc przez kilka minut, czuje sie jakby ktos mnie złapal z całej siły za serce.. ale z ta lopatka myslalam ze to nic powaznego głowa mnie czesto boli ale sadziłam ze to moze bardziej z niewysypiania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×