Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gruba i co

za pieniadze

Polecane posty

Gość Gruba i co

Mam fantazje. Chcialabym dostac pieniadze za sex. Ale nie jak dziwka z ulicy. Porzadna kase za dobra usluge. Usługa tylko dla jednego faceta, a nie z kazdym. Wiem, chora fantazja, ale strasznie podnieca mnie mysl, ze dostalabym za to pieniadze... 1626551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_ja_mam
fantazję, że płacę kobiecie za sex, ale nie chodzi mi o prostytutkę to nie problem, chodzi mi o taką zwykłą dziewczynę, która daje się namówić. Trudno to wyjasnić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i co
wiem o czym piszesz... nie jestem prostytutka... po prostu chcialabym tylko raz dostac kase za to... podnieca mnie ta mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eswas
ale jak jestes gruba, to nikt ci nie zapłąci . To ty musisz placic by ktos cie zechciał przeleciec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i co
164 cm wzrostu i 83 kg to nie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 cm wzrostu i ważę 52 kg i to dla mnie za dużo, sorki ale 83 to za dużo. Faceci to wzrokowcy :/ Taka ich chol*****a natura :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek z sasiedstwa
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że tak mówisz, wszyscy mi to powtarzają w szczególności dlatego że mam duże cyckito ile one same ważą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda słów na Twoja głupotę... Powiedz mi gdzie wyczytałeś że ja oglądam kogoś zdjęcia? A nawet jeśli bym oglądała to nie Twój interes!!! Nie twoja sprawa co robię.. Coś Ci się nie podoba to po prostu tego nie czytaj!! Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... 160 w podstawówce to chyba coś nie tak :-) Chociaż zdarza się i tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i zielonych oczu - szukający takiej dziewczyny, a znając życie okręci mnie sobie wokół palca jakaś blondynka " hehe ja mam blond włosy i zielone oczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasha _> no cóż wiem że nie będę raczej z dziewczyna która pasuje do mojego opisu ideału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i co
Widze ze podszyw dalej dziala... Grube nie zawsze musi byc brzydkie. Sexu mi nie brakuje i tak samo jak sa faceci, ktorych podnieca sex z anorektyczkami sa i tacy, ktorych podnieca sex z gruba osoba wazaca nawet powyzej 120 kg... Jezeli Ty tego nie lubisz - Twoja sprawa, ale nie obrazaj innych... Ja tego nie robie... I szkoda, ze watek zmienil temat... ech kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi autorko ja broń Boże nikogo nie miałam zamiaru obrazić... Mam kulturę.... a poza tym ja napewno nie oceniam ludzi po wyglądzie.. Mówię o tych świetnych wzrokowcach facetach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bycie wysokim człowiekiem jest dziwne. - Mi tam mój wzrost bardzo odpowiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolał jednak taka ok 165-170cm jeśli mam się kierować wzrostem przy wyborze ;) 160 to taka dolna granica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma własne zdanie :-) Mojemu chłopakowi bardzo się podoba to że jestem taka niska :-) Ja też się z tym dobrze z tym czuje... Uwielbiam jak patrzy na mnie z góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma prawie 1,90, ja mam 172 i jest git. nawet wolalabym byc wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×