Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .balbina.

14 tc. i bóle głowy

Polecane posty

Gość .balbina.

Jak juz w temacie pisałam jestem w 14 tc. Od 2óch dni boli mnie gowa. Ogólnie zaczełam zle sie czuc "tam w śrdoku". Jest jakby niedobrze i słabo razem. W dodatku czuje jakby puchły mi oczy a nie puchnę. Przytyłam 1.5kg od poczatku ciąży. Chodzę do swojego ginekologa co miesiąc. Ostatnio byłam tydzien temu i było ok. Teraz czuje sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi?
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi?
ciesz sie ze wogle zaszlas w ciaze a nie marudz ciaza to nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .balbina.
Tylk bez takich głupich komentarzy. Ciesze sie, ze jestem w ciazy bo 1dną już poroniłam. Czy moze ktoś cos konkretniejszego doradzic, pocieszyc, zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
weż apap to czysty paracetamol więc mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze możesz pójść
do rodzinnego -napewno coś ci poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w 14 tc miałam okropny ból głowy. Trwał w sumie chyba ze 4 dni. Kupiłam paracetamol, ale ostatecznie go nie wzięłam, męczyłam się strasznie. Nic się nie martw, dużo odpoczywaj. Podobno paracetamol jest bezpieczny w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .balbina.
Biorę apap ale ile można? Boje się, ze moze to byc zatrucie ciążowe? Chociaż jeszcze nie puchnę..reszta objawów pasuje. Jak to sie leczy? Koniecznie lekarz lub szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awariaaaaaa
pij dużo wody!!! jesli nie pomoże to weż apap bądź paracetamol, lepiej wziąć coś przecibólowego, bo podczas bólu w organixmie cżłowieka wytwarzają się toksyny które bardziej zaszkodzą dziecku niż ten jeden apap. bóle głowy w ciąży spowodowane są naczęściej obrzękami które powodują hormony! ps. mierzyłaś ciśnienie? unikaj ciepła, odpoczywaj i pij duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awariaaaaaa
nieeeeeeeeeee no, ale nie wyszukuj sobie od razu najgorszych z możliwych ciążowych dolegliwości hehehe bóle głowy spowodowane mogą być milionami przyczyn, a do zatrucia ciążowego trzeba znacznie więcej niż bólu głowy mdłości z zatruciem ciążowym nie mają nic wspólnego... nie nakręcaj się bo nic dobrego z tego nie wyniknie ps. kiedy robiłaś ostatnie badania moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .balbina.
Mufi - teraz już wszystko ok? A nie czułas jakiejs zmiany 'w środku"? Mi towarzyszy taki nagły spadek formy kilka razy w ciągu dnia. To takie dziwne, ze az nie moge tego dokładnie opisac. Boję sie, ze z dzidzia cos sie dzieje ale ile razy mam latac do lekarza? W szpitalu byłam juz 2 razy. Nie chce panikowac. Miałam też bakterie w moczu, brałam neostatyne. Jakoś na długo nie pomogła. Teraz pije sok zurawinowy z wodą. Co wam przepisał lekarz na bakterie w moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko4532k
zurawiny w ciazy sie nie pije bo wywoluje poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
nie pamiętam, w którym tygodniu, ale też koło tego, mialam masakryczne bóle głowy. Wymiotowałam z bólu, apap na mnie nie działał nigdy, więc sie męczyłam. Zmiany opisane przez Ciebie w brzuchu, w środku to nic innego jak reakcja organizmu na nową sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .balbina.
Badanie moczu miałam 10 dni temu. Bakterie znowu mi wyszły. Mój lekarz chyba zapomniał przepisac mi cos znowu na te bakterie. Chyba pojade do niego jutro bo sama co ja moge zrobic? Staram sie pic wode (kiedys pilam duzo - teraz niestety juz mniej), sok z zurawiny, higiena to podstawa i ja to wiem. Cholera jasna by to wziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .balbina.
Zurawina ma działanie poronne? pierwsze słysze. Cos z malin to i owszem ale nie zurawina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
No tak - to są czyste schizy ciążowe :) Kochana wiem, że to męczące bo też to przeżywam, ale staram się wytrzymać. Przy zatruciu ciążowym masz białko w moczu i podwyższone znacznie ciśnienie. Na pewno robisz badanie moczu skoro chodzisz do lekarza i ciśnienie też Ci mierzą. Nie panikuj - niestety często w ciąży męczą nas kobiety te okropne rozrywające mózgownicę bóle głowy. Proponuję zimny okład i leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć. A już najlepiej to gdzieś w cieniu na kocyku na świeżym powietrzu z dala od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awariaaaaaa
balbina podstawowym objawem zatrucia ciązowego jest białko w moczu w dużych ilościach skoro go nie masz to na 100000000000000000000000000% nie masz zatrucia! żurawine jak najbardziej możesz pić! herbata z liści malin może powodowac skurcze i wcześniejszy poród bądź też poronienie, ale żurawina nie! bakteriami w moczu sie nie martw bo to są niestety uroki wielu kobiet, jedne mają je non stop inne nigdy! pij duzo albo i więcej ;) i nigdy nie trzymaj moczu ( to sprzyja infekcjom) sikaj jak tylko ci się zachce! do tego polecam zjeść troche kwasnego jedzonka (kapusta kiszona, ogórki, woda z cytryną w dużych ilościach, kefiry itp) żeby zakwasić nieco mocz , kwasnego moczu sie bakterie nie imają! masz złe ph dlatego pojawiają się bakterie... zjedz dziennie kefirek i pij dużo wody z cytryną a gwarantuje ze bakterie znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolala glowa w tym okresie ciazy i zwiekszylam ilosci wypijanej wody i pomoglo ,podobno bol jest wynikiem opuchniecia naczyn w mozgu a na obrzeki wlasnie zaleca sie wiecej plynu.ps żurawine jak najbardziej mozna w ciazy ja tak w 3 dni wyleczylam bakterie w moczu lepiej tak niz rozpedzac infekcje lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .balbina.
Okej. Wezme Femisept uro i położe sie. Dziekuje dziewczyny za rady. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.balbina. boli mnie dalej głowa ale nie tak bez przerwy przez kilka dni jak wtedy więc jest to znośne. Wtedy to kładłam się z bólem i wstawałam. Zmiany w środku czuję od 5tc :-) Nic nie jest tak jak przed. Wszystko się zmieniło. Są plusy jak piękne włosy i paznokcie, skończyły mi się problemy z pęcherzem. Są i minusy - jak bóle brzucha i skurcze, cierpnięcie nóg, katar, ślinotok, zatwardzenia itd. Ale ja się nie przejmuję bo 1 trymest za nami więc jestem dobrej myśli, więc i ty się nie nakręcaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .balbina.
Tylko,ze te zmiany o ktorych pisze pojawily sie dopiero kilka dni temu. Nie sa to typowe objawy ciazowe dlatego zaczelam sie martwic. Objawy takie jak klucie w brzuszku, wymioty, bole piersi mialam/mam jednak takie uczucie slabosci polaczonej z niedobrym samopoczuciem pojawily sie dopiero teraz. Bol glowy pojawil sie tez dopiero teraz. Tzn wczesniej tez sie pojawial jednak byl inny. Nie tak czesty i nietowqrzyszylo mu lekkie lzawienie oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×