Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natty123

Pierwsza praca - strach

Polecane posty

Gość natty123

Skończyłam pierwszy rok studiów. Pracuje w czasie wakacji, 9h, dojazd godzinę w jedną stronę, wstaję o 5:40, wracam najwcześniej 17. Jestem zmęczona i zniechęcona. Siedzę w pustym mieszkaniu. Czy po podjęciu konkretnej zarobkowej pracy (pierwszej) po studiach oznacza brak siły na robienie czegokolwiek w tygodniu i początek życia od weekendu do weekendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snsns n
niestety tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natty123
Idzie się jakoś przyzwyczaić? Bo życie praca-sen mnie przeraża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnxx
jasne ze idzie, a jak ty sobie to wyobrazzasz, Chcesz zarobic i nie pracowac? Ciesz sie ze masz weeknd , w handlu nawet tego nie ma, na dodatek swieta sa , tym sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natty123
Nie twierdzę, że chciałabym nic nie robić i zarabiać (chociaż pewnie każdy by chciał;) tylko czy znika takie poczucie beznadziei, że już do końca życia będzie się robić codziennie to samo. Nawet mniej chodzi o czas, tylko o tą monotonię. Chciałabym tylko być szczęśliwa, jak każdy pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rote malve
niestety nie mija. Z czasem coraz bardziej zaczniesz popadać w frustrację, że życie przecieka ci przez palce i nawet się nie obejrzysz a zestarzejesz się i zgorzkniejesz. O ile jeszcze praca będzie fajna a ludzie w niej ok to da radę jakoś przeżyć ale jeśli praca będzie nudna albo ciężka albo co gorsza poniżej twoich kwalifikacji a ludzie najgorszego sortu to zaczniesz się po jakimś czasie zastanawiać, czy pętla na szyję nie będzie lepszym rozwiązaniem. Wiem, bo właśnie coś takiego w tym momencie przechodzę :( Dodam jeszcze, że właśnie mam urlop i dni strasznie szybko zapierdalają, za chwilę będę musiała wracać do roboty a buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rote malve ? Masz urlop ? tak ? To zamiast gdzieś pojechać , w góry, na mazury , czy po prostu gdzieś na wieś, do lasu , zapomnieć o pracy , zrelaksować się , to ty siedzisz przed kompem i rozpisujesz się , że urlop szybko ucieka ? tak ? To po jakiego wałka ci ten urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na takich jak wy , płaczki jedne, żerują tacy oszuści i naciągacze jak Kasiorek2000 . Bo kitu wam nawciska a naiwni jesteście , że szczęka opada i za chwilę jeszcze większy lament będzie , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak wygląda zycie właśnie
to jest mankament studiowania w tym kraju - po skonczeniu studiów mamy duże 24letnie dzieci, ktore myślą, że wszystko mogą mieć za darmo i bawić sie w kółko. Tak wygląda doroslość moja droga. Życie od weekendu do weekendu, od urlopu do urlopu, od święta, do święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyta cię ktoś
czemu więć odmawiasz tego prawa innym? chce gość coś zaproponować niech proponuje. Już rzygać się chce od twoich bluzg. jeśli masz coś do kasiorka to załatwiaj to z nim na osobności. A ja chcę zobaczyć co ma do zaproponowania. mam chyba prawo. nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ....już widzę abonament oszusta działa :) Wpisy pousuwane ! A to sukinkot Kasiorek2010 to Ukraiński oszust !!!! To v i c t o r f o l o m e y !!! UWAGA !!!! OSZUST!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×