Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karol94

Szukam dziewczyny/ kobiety z którą bedę mógł zrobić ten pierwszy raz

Polecane posty

Gość karol94

Mam 17 lat i jak w temacie szukam kobiety...;]/dziewczyny którą przestane być prawiczkiem. Na każdym kroku o tym myle i już mam dość. Mój email karol061825@o2.pl albo gadu-gadu 34543569

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol94
Mieszkam w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol94
W Poznaniu mamy własną gramatykę i ortografię, ale to już pewnie zauważyliście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga20
chlopaku ogarnij sie ktora cie potem bedzie chciala jak sie dowie ze robiles to z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol94
która ? Niewiem ale wiem że chce i nie wybiegam w przyszłość co będzie kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób nic na siłę, pewnie niedługo spotkasz na swojej drodze dziewczynę z którą będziesz chciał to zrobić bo....ją pokochasz... Ona będzie dumna z tego że będzie tą pierwszą i nie będzie miała myśli że robiłeś to z byle kim przed nią.... Tak więc nie musisz się spieszyć.. Pierwszy raz warto przeżyć z kimś kogo się kocha! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja po protu chce nie czekam na ostrzeganie mnie a na jakąś możliwość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię jaką kolwiek ale jak bd ładna to tak a że nie znam trudno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamdziewczyny poznań
Ja lat 20, z Poznania, szczupły, zapoznam dziewczynę do mnie podobną, z nijakim doświadczeniem w relacjach damsko-męskich, które to wynika z jej na wskroś innego ( np. introwertycznego ) stylu bycia i braku ochoty na takowe burzliwe związki. Szukam dziewczyny z nijakim doświadczeniem, bądź żadnym (drugie mile widziane - choć znając ten świat, to pewnie wyzwanie). Nie mam tutaj na myśli żadnego sponsoringu, ani nie jestem kolejnym poszukującym byle czego desperatem. Z drugiej strony nie jestem też nikim poszukującym wielkiej miłości i zachowującym siebie samego tylko dla ów jedynej. Po prostu - nigdy nie interesowały mnie związki, nawet takie przelotne, poniekąd też nie było na nie okazji (i NIE, nie musi to od razu oznaczać żem szkaradny). Zajmuję się swoim i jakoś specjalnie mi nie spieszno. Jednak gdyby znalazła się jakaś bardziej intrygująca okazja? Możliwe. Bardzo ciekawe zatem, czy być może natknie się na to ogłoszenie jakaś nie-otyła wcale-nie-najbardziej-szkaradna-na-świecie kobieta z przedziału 18-25, znajdująca się w podobnej sytuacji, nie zainteresowana typowymi związkami i wyrażająca podobne priorytety, potencjalnie chętna na wykorzystanie mych "bratnich" preferencji. Zakładam, że nawet sama tylko rozmowa z taką osobą mogłaby okazać się dość ciekawa, w końcu byłaby to dość bratnia dusza pod tym względem. Kontakt poprzez email: intrower@o2.pl I fakt, wątpliwe, by swego rodzaju "idea" spotkania właśnie takiej osoby doszła do skutku, ale jak się nie spróbuje chociaż poszukać, to się nigdy nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×