Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trussi11

zasilki

Polecane posty

Gość trussi11

witam:) zwracam sie do was z prosba o pomoc -od 3 lat rozpatruja moja decyzje w sprawie benefitow working tax credit i child tax credit? pracuje legalnie i odprowadzam podatki jak kazdy noarmalnie pracujacy czlowiek niczego przed nimi nie ukrywam, sprawdzali wszystko w polsce i wszystko bylo w porzadku. Dzwonie do HM Revenue regularnie co tydzien i przdstawiam im moja sutuacje niestety nikt nie jest mi w stanie pomoc.Własnie przyslali mi powiadomienie ze mi sie to nie nalezy i informacje ze w ciagu miesiaca moge sie od tej decyzji odwolac. Jestem zalamana nie wiem co mam robic dalej ani gdzie sie udac zeby ktos kompetentny mi to wszystko wytlumaczyl-moze to ja zrobilam gdzies blad o ktorym nie wiem?, a moze poprostu oni robia wszystko zeby mi tych pieniazkow nie wyplacic?-prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to naprawdę mają nierów
no pod sufitem. To ty jeszcze chcesz minimalną granicę datków ustalać? A co ty jesteś? Święta krowa? Do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to naprawdę mają nierów
to ciekawe w jakim banku masz konto że niby niższy przelew nie przejdzie. Jak masz normalny bank to jak ci ktoś jeden euro przeleje to przejdzie. Chyba, że lubisz taką ciemnotę wciskać, żeby więcej wyłudzić od ludzi, to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to naprawdę mają nierów
kochany podszywie, jestem kobietą czyli nie bardzo twoja propozycja przejdzie, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperniana
WTC i CTC nie naleza sie kazdemu z marszu. Masz widocznie zbyt wysokie dochody i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×