Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o radę

Tylko sex...i nic więcej

Polecane posty

Gość Proszę o radę
Chyba tak zrobię, że raz będę tak jakby "dla niego", a potem zrobię się niedostępna. Czasem już tak robiłam, jak brakowało mi sił. On w takich sytuacjach zazwyczaj się chociaż na gadu odzywał. Jakieś zakończenie to musi mieć i faktycznie niekoniecznie takie, jak byśmy chciały. Na razie nie czuję się na siłach knuć zbyt dużych intryg, bo jak na moje za krótko to trwa. Jednak musze coś z tym zrobić prędziej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrna_wiśnia_w_śmietanie
zanim ON zrobi to za Ciebie. to jest najgorsze on rozdaje karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
Tak, on rozdaje karty. To od niego zależy kiedy się spotkamy i na jak długo. On ustala reguły. Jeśli się odezwie to jest rozmowa, jak nie to nie ma. Chyba, że ja sie odezwę, co robie naprawdę rzadko. A ja muszę wyjść z tego z twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
Czasem też celowo odmawiam spotkań. Wtedy mam trochę wyrzuty. Jednak nie mogę być na każde zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrna_wiśnia_w_śmietanie
a ja jestem na każde :-/ tylko,ze nasz spotkania są dorywcze, a nie regularne, np co 3 tygodnie, przez co jeszcze trudniej mi to rozkminić ostatnio sie zastanawiam, czy jak mu powiem coś następnym razem-np.że "lubie z Tobą spędzac czas"-czy on ucieknie czy może się zstanowi czy aby sie cos za tym nie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
No...Cekawe jak zareaguje... Ja myslę, że mój na takie słowa by odpowiedział, że on ze mną też lubi albo po prostu, że się cieszy czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrna_wiśnia_w_śmietanie
obawiam sie,że mój też tak odpowie niby żartem"głuptasie ja tez":-/ dam znać jakby się coś wydarzylo ty tez napisz jakby jakieś zmiany........oj żeby się udało!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
W razie zmian napiszę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrna_wiśnia_w_śmietanie
tak, napisz napewno. ja tak samo. kusi mnie by się pierwszej odezwać, nic osobistego, taki sms ot taki zwykły. napewno się zdziwi, bo sama nic nie pisze...ale to rozważam, albo sie spłoszy, albo zdziwi pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPOL
HUJOWO ŻE TYLKO SEX I RÓB TAK Z KAŻDYM A PÓŹNIEJ BĘDĄ MÓWIĆ O TOBIE KTO CIE CHCIOŁ TO MIOŁ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrna_wiśnia_w_śmietanie
kto cię chcioł to mioł- odpowiem tak, czytaj jeszcze raz wszystko. sprawa dotyczy tylko jedenego jedynego faceta (tego samego od ponad pół roku), z którym się puszczamy w sumie nie z powodu popędu acz miłości tyle że ukrytej. to żadne szaleństwo-mój drugi facet w życiu i pierwszy z którym śpie niebedąc w zwiazku. a jeżeli miałabym sie kochać z każdym kto by chciał ,to łooooooooooooo...byłoby tego trochę., a tymczasem nic. więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPOL
łoł a to gdzie sie puszczacie wszedzie gdzie popadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPOL
I CO DOBRZE WAM TAK? TO CHOCIAŻ UWAŻAJCIE ŻEBY HIVA NIE DOSTAĆ POWODZENIA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPOL
a napiszcie po ile macie latek?dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrna_wiśnia_w_śmietanie
miło mi, ze jestem dzieciaczkiem mając 27 lat ehheh. puszczamy się tylko z jednym i tym samym i w domu, więc bez ekstrawagancji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPOL
o ja pierdole takie dorosłe ale to takie dziecinne zachowanie a on ma pewnie 33 hahahahahaha jak wam niewstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPOL
eh sorry za dzieciaka a co mi tam róbcie co chcecie życzę szczęścia w rozkochaniu go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontyja
haha zwykłe worki na sperme z was szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrna_wiśnia_w_śmietanie
widzisz jakąś różnicę pomiędzy laską, którą dyma na dzień 10 przypadkowych facetów , których widzi pierwszy raz, którzy za tą płaca, a laską, która uprawia miłosć z 1 i tym samym facetem od roku, którego znała wczesniej a kocha sie z nim z miłosci i pąźądania, nie prosząc o nic? no właśnie.zresztą mam na to wyjebane. i tak go zdobęde hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×