Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bongix

do ilu lat rośnie penis?

Polecane posty

mam 16lat i jakieś 20cm. jestem ciekaw czy wycisne jeszcze więcej;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
20cm? wyciśniesz? czyli kupę robisz, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedż godna uwagi, aczkolwiek irytuje mnie brak jakiegokolwiek sensu zawartego w twoim jakże skomplikowanym toku myślenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
taka wypowiedź,jaki temat🖐️ w przedszkolu też się chwaliłeś kolegom,że już sikasz na stojąco😴 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku byłoby to raczej bezcelowe, bynajmniej obchodzi mnie zdanie innych więc zachowaj swoje mało przemyślane uwagi dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamu. :D No czymej mię, bo umrę ze śmiacia! :D Za to kurrwa temat 16letniego męczyciela (motzne słowo) bagiety to są kurrwa wyżyny intelektu, polotu i finezji. :D Gdyby twój penis potrafił mówić i chodzić to z płaczem pobiegłby do sądu rodzinnego. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bynajmniej obchodzi mnie" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
zdanie nie obchodzi,ale temat założyłeś:D wrzucisz jeszcze jakąś sprzeczność ze swojego niewątpliwie przebogatego arsenału? najlepiej taką,od której od razu kolana zegną mi się w odwrotną stronę i przystąpię do tajemnego rytuału polerowania lancy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera nie znasz znaczenia prostych polskich słow które używane są powszechnie. Proponowałbym ponowną edukację, jeśli w ogóle jakąkolwiek przeszłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bebe... Poraża mnie twoja inteligencja. Umiesz czytać? Przeczytaj temat topiku, stań przed lustrem i powiedz sobie: CZEMU JA DO KURWY NĘDZY OFFTOPUJE?! - powaga, może wniesiesz odrobinę koloru do swojego jakże bezsensownego życiorysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
... może sam skorzystaj ze swojej rady i naucz się, jak budować szyk zdania i dobierać słownictwo, by nie raziło oczu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko. Ogarnij budowanie zdań. :D Zamiast tyrać w garmażerce czy gdzie tam sobie tyrasz wróć do szkoły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
lekarz zlecił ci lustrzano-mówioną terapię? i jeszcze obiecał, że pomoże:D? ze smutkiem zawiadamiam zatem,że przepłaciłeś. No chyba, ze szedłes na NFZ-w takim razie żywie szczery podziw😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
może zapomniał wyjać murzynskiego kuutonga z ust i wrazy ów penis dla checy przestawia słowa w zdaniach😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widzę że nie ma tu nikogo z odpowiednią inteligencją by przedyskutować, lub choćby kłócić się na poziomie. Więc dam wam tylko radę: im wyżej sobie postawisz poprzeczkę tym będziesz wyżej gdy ją przeskoczysz, więc radziłbym ruszyć szanowne dupy sprzed komputera a może jeszcze życie was czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
może poszukaj w wazonie,jezeli nie zmieniałeś wody to bez trudu powinieneś znaleźć w niej pantofelka. Nie wiem tylko,czy wymiana argumentów z takim tytanem intelektu cię nie przerośnie😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza chęć obrzucenia mnie błotem obraca się w pył, ponieważ jestem pewien że żaden z was nie wytrzymałby dnia w mojej pracy, bo łatwiej poprosić mamę o pieniążka niż samemu ruszyć dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
mi dalej rośnie,na razie sięgam nim do lodówki po piwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kleję dobre pierogi. Mogłabym pracować w garmażerii. :classic_cool: Pan na włościach - ile masz lai? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
w pracy? płacą ci za przerzucanie klocków z pudełka do pudełka? czy używanie kredek świecowych:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan na włościach - jedyny normalny człowiek który potrafi czytać ze zrozumieniem. Znalazłem to czego szukałem między debilnymi postami, które wnoszą wielkie GÓWNO do życia ich autorów. Dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebebe
i dlatego teraz kulturalnie spierrdalam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nota bene to mieliście w ogóle informatykę w szkole? Komputer nie służy wyłącznie do wypisywania bzdur na internecie, każdy głupi umie bluzgać anonimowo, a nie każdy potrafi poprawnie posługiwać się klawiaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczny, nie daję rady. :O Poza tym, z tym młodocianym frajerzyną, który wysyła starszym panom swoje zdjecia nie chce mieć nic wspólnego. :D Pan na włościach - no...coolowo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widać co głupi człowiek robi po uzyskaniu anonimowości. Wyjdź na ulicę i zacznij tak władać językiem polskim jak robisz to tutaj jak żeś taki mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×