Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona_ona_ona

Czy sa jeszcze nadzieje?

Polecane posty

Witam.wczoraj tzn. 3 dni przed spodziewana @ zrobilam test- negatyw.dodam ze test robilam z moczu popoludniowego,tanim jakims chinskim testem paskowym,a ponadto wypilam od rana duza ilosc pepsi bo wracalam znad morza.czy te czynniki mogly zmienic wynik czy juz raczej nie ma szans na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse są :)
test najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki. Z porannego moczu. Na ogół nie wiesz dokładnie, kiedy doszło do owulacji, więc... Warto zaczekać te trzy dni. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto daj na luz
test robi się po okresie, z porannego moczu i nie rozcieńczając go wcześniej litrami napoi. Poczekaj kilka dni i powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
Ona ja mam to samo tydzień wcześniej test zrobiłam i już wiem że nic z tego bo nic nie czuję. w dodatku mam objawy typowe dla @ czyli brak ochoty na przytulanki na pare dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wczesnie zrobilas ,test najlepiej jest zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki,a najlepiej ok 7 dni ,wtedy poziom hormonu jest wysoki i bankowo wyskoczy jesli jest ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
wiem ale i tak zrobiłam :P. głupie to ale co zrobisz. teraz zrobie w sobote rano bo jade na wakacje i chciałabym wiedzieć... może coś się pokarze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuje nic ani na ciaze ani na okres.nie mam nigdy bolacych piersi ani nic takiego.w dodatku nie wiem kiedy mam owulacje,nie mam zadnego sluzu choc dziewczyny pisza ze musze miec.poza tym mam bardzo regularne cykle chyba od zawsze co 28 dni,okres mam 3-4 dni, bez zadnych objawow tylko w 1 dniu boli mnie brzuch troche a tak to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla pewności możesz
w obu cyklach gdy zaszłam nie miałam żadnych innych objawów które świadczyłyby o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem co myslec,zrobie jeszcze test w sobote chyba ze przyjdzie @ to juz nic z tego,choc i tak juz stracilam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla pewności możesz
póki okres nie nadejdzie to zawsze jest nadzieja. Wystarczy że owulacja się przesunęła i test wyjdzie negatyw bo jest zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
ja wiem że śluz płodny miałam gdzieś tydzień temu przez ok 2-3 dni a teraz te czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do soboty dostane chyba na glowe,i jeszcze w sobote ide na wesele i albo bede plakac ze szczescia albo smutku .trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
zrobiłam test i jedna kreska dziś jadę do danii i nie wierze zeby coś miało się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla pocieszenia
Dodam ze ja robilam test kupiony przy kasie w markecie dnia nast.po wieeeelkiej bibie na wielkim kacu, pilam alkohol jak i inne gazowane, do tego palilam fajki. Jak rano sikalam na pasek krecilo mi sie w glowie i chcialo mi sie rzygac a i tak wyszly 2 kreski jak byk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.dzis dzien spodziewanej miesiaczki,nie dostalam jeszcze,zrobilam tez test ale wyszedl negatyw.co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraj sie dalej
to jest że nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraj sie dalej
jednak pić ze smutku bedziesz nie jesteś w ciazy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
wczoraj wyszły mi dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co z tą Danią
?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
No wrociłam zrobiłam test i dwie kreski:) bedziemy rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co z tą Danią
to gratulacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×