Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

30facet30

co wybrac

Polecane posty

Gość taaaaa za wszelką cenę
zdobyć wolnośc, kosztem owej zdradzanej żony, zdradzanego męża. Byle SOBIE DOGODZIĆ, bylem JA był szczęśliwy. A żona niech zdycha, bo mi się znudziła, bo się zestarzała wychowując NASZE dzieci. A gdzie się podziała owa miłość którą przysięgałeś czy przysięgałaś przed ołtarzem albo w USC? Wypalić to się może ogien w kominku, a miłość jeśli była, to jest. Tylko każdy kto mówi że mu się wypaliło, jest zwyczajnym bydlakiem, jest łajdaczką - goni za fiutem czy cipą. Jak zwierzęta, aby wsadzić i sobie poużywać. Bo LUDZIE to wiedzą, że miłość to nie jest tylko seks, miłość to odpowiedzialność za swoje słowa, za podjęte decyzje, za drugą osobę. Ludzie wiedzą że trzeba wytrwać do końca, knury wsadzają i uciekają. Knury myślą że miłość się wypala. Jesteś knurem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
nie wiem czy autor jest knurem, ale ty powyżej jesteś idiotą/ką, tym bardziej, że wszystko sprowadzasz do cielesnosci, to jest az niezdrowe, ze nie widzisz nic poza cipą czy penisem i tylko to przychodzi ci na myśl jako argumenty, zresztą wątpliwej jakosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
hihi, weszłam na nastepną strone, więc nie "ty powyżej" tylko ty ostatni na poprzedniej stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie można mówić tylko o sexie, związek umiera i rozpada sie z wielu powodów..ale po ludzku też można sie rozejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie...
e tam zaraz knur. Kolega po prostu umie kalkulować. Jak nowa laska dupy nie da to po co się rozwodzić? Z Norwegią też nie ma co chyba wyjeżdzać i Holandią a także Szwecją bo jak widac w załączonych w tv obrazkach nie są to najlepsze przykłady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×