Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluszowa333111

co zrobić (studia)

Polecane posty

Gość pluszowa333111

cześć. Oto kolejny temat z serii "jestem po profilu pol-hist i nie wiem co ze sobą zrobić". Jeśli w tej chwili masz ochotę napisać referat o tym, że trzeba było się uczyć matematyki albo, że i tak skończę na kasie w Tesco - odpuść sobie, już to wszystko słyszałam, a matematyki nie umiem bo przez cudowne gimnazjum mam zaległości nie do nadrobienia, zapewniam, nie przez moje lenistwo. Jestem po pol-hist, chociaż zdawałam biologię zamiast historii (nie będę tu pisać czemu, szkoda czasu). Jestem skłonna poprawić maturę, ale najpierw muszę wiedzieć z czego, prawda? Chciałabym iść na psychologię, ale szukam też alternatyw, w końcu wiadomo, w Polsce psychologów ( i w ogóle wszelkich -logów..) jest po pachy i ciężko znaleźć pracę bez znajomości. Do tego nie radzę sobie w kontaktach z dużą ilością ludzi i jak już wiadomo, nie umiem też matematyki ani chemii, więc np. medycyna czy biotechnologia odpada, bo to wszystko się łączy i bez chemii nie ruszysz. Jakieś poważne propozycje, na jaki kierunek iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavender334
a może dietetyka?Biotechnologia to podobno produkcja bezrobotnych.Nie zgodzę się z opinią,że dobra praca tylko po znajomości. Nigdy ich nie miałam i jakoś sobie radziłam.Wiem,jest ciężko, ale zainwestuj w siebie, zdobądź doświadczenie.Pracowałam za małe pieniądze, wręcz śmiesznie małe, aby mieć w cv co wpisać to wiele dało, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjasbjask
Może kosmetologia..,. nie wiem czy Cie to interesuje, ale zawsze to jakiś pomysł. Albo na filologię jakąkolwiek i praca jako nauczyciel języka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×