Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagadkaaaaaa

Zgadnij moją płeć - zabawa

Polecane posty

Gość zagadkaaaaaa

Witam, zapraszam do krótkiej zabawy. Wypiszę trochę informacji jakie posiadam w mojej mózgownicy, w niewielkim procencie posilę sie danymi z netu. Spróbujecie zgadnąć jakiej jestem płci? 1) Hayabusa turbo osiaga moc 500KM a Aprilia Dorsoduro wyglada jak alien w postaci owada. Mazda pracuje nad silnikiem wankla z laserowym zapłonem, co ma, w porównaniu z poprzednia konstrukcją silnika zwiekszyć moment obrotowy i zmniejszyć konsumpcję paliwa (benzyny oczywiście). 2) Ciasto na pierogi robi sie z maki, wody i jajka. Potrafie wypatroszyc karpia i inne ryby. Gorzej z ich mordowaniem ale jak trzeba to morduję z wielkim niesmakiem i wyrzutami sumienia. Potrafie przyrządzic wiekszośc podstawowych dań. Pranie sortuje na 2 kupki, białe i pozostałe. Lubię jak papier toaletowy w łazience pasuje kolorem do ścian. Do golenia uzywam tylko męskich jednorazówek i pianek. 3) Nie wiem jaki jest rozstaw osi w moim samochodzie i jaki ma maksymalny moment obrotowy, poziom oleju sprawdzam co 2 tygodnie zawsze na zimnym silniku, zawsze zaciagam ręczny po zaparkowaniu i zostawiam na biegu. Lusterek w samochodzie używam wyłącznie do jazdy. Gdy słucham głośno muzyki podczas jazdy zerkam na obrotomierz, nie na predkościomierz by sie upewnic, że nalezy zmienic bieg. 4) Nigdy nie myle różowego z pomarańczowym, odróżniam tez turkus od błękitu. Umiem zrobić szalik na drutach, przyszyć guzik, zacerowac skarpetkę i haftować krzyzykiem lub okretką. Sprzątam mieszkanie, piorę, prasuję. Zawsze podskakuję w reakcji na nagły głosny dzwiek, pływam średnio i tylko żabką z głowa non stop nad wodą. Mam 35 lat. 5) Gdy ktos zapyta o droge czasem mylę prawą z lewą, biegle posługuję sie nawigacją i atlasem samochodowym. Colin mcrae rally 2 "ukołczone" na poziomie eksperckim. Ulubione trasy: Finlandia, Kenia, znienawidzona Anglia bo ciagle pada i błoto. 6) ta strona zakodowana jest w utf-8, nie mam problemu z obsługa komputera, instalacją jakichkolwiek programów, podłączaniem wiekszości sprzetu rtv czy agd, potrafię zrobic strone www w html i prostą aplikację w c#. Nie potrzebuję wykręcac bezpieczników by zamontowac żyrandol lub naprawic wyrwany kontakt 7) w związku uczuciowym potrzebuię czułosci i ciepła, uwielbiam seks oralny, anal odpada. jestem za partnerstwem, nie za niewolnictwem. Ulubiona pozycja: od tyłu. Zawsze musze zapalic "po". Ulubiony napój alkoholowy to piwo, Karmi to nie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19/ 18 lat
dziewczyna albo p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna raczej, facet wiedzial by ze przy pracach z elektryka zawsze dla bezp. sie wylacza prad (nie koniecznie korki, wystarczy zeby przelacznik byl na opcji wylaczenia). Ogolnie chwalenie sie tym, ze sie umie komputery i przeszlo jakas gre swiadczy o niezbyt rozwinietych emocjach. Czyli albo dziewczyna, albo gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Hept zgadza sie, do powieszenia żyrandola wyłączam tylko przełącznik a kontakt czasem naprawiam pod napieciem (wystarczy srubokret i ostrozne ręce), zwłaszcza, gdy popsute gniazdko elektryczne "ukradzione" jest z obwodu oswietlenia. Jesli wykręcę bezpiecznik to nie mam swiatła a po ciemku nie da sie pracowac ;) Mam w domu dwa obwody jeden do oswietlenia drugi do gniazdek i do każdego osobny bezpiecznik. Żadna informacja nie ma na celu chwalenia się, zawsze sa lepsi. Chodziło o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten delikatny jezyk, zdecydowanie kobiecy :) A osobne linie na gniazda zasilajace i swiatlo bardzo mocno popieram, to czesto ratuje zycie :D elektryka z zamilowania?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooj luduuuu
ja sąę, że kobieta, albo jakiś trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
haha, to jeszcze zamieszam. tym razem 100% moja wiedza i moje doswiadczenia. Skrecam meble, umiem uzyć wiertarki (udar do betonu, do drewna i metalu nie. do każdego materialu sa osobne wiertła), szlifierki oscylacyjnej, opalarki, zgrzewarki do rur plastikowych, wyrzynarki. By prawidłowo sporządźic gładź szpachlowa należy do pojemnika nalac wody (ja napełniam nie więcej niz1/3), dosypywac powoli proszku tak, aby na wierzchu pozostała niewielka warstwa suchego, nie wchłonietego materiału (czapka) mieszam za pomoca wiertarki i mieszadła na bardzo wolnych obrotach by nie potworzyły sie pecherzyki powietrza. nalezy zuzyc max w ciagu godziny bo zaczyna wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klacz morska
Obstawiam pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
przed połozeniem gladzi nalezy sciane oczyścic i zagruntowac, po nałożeniu, wyschnieciu i oszlifowaniu ponownie gruntowanie (uzuwam unigruntu) bez tego farba roluje sie i nie przykleja do podłoża. Do farb lateksowych najlepszy jest wałek o krótkim, gęstym włosiu, przypominajacym aksamit. Umiem zamontowac wanne, baterie, umywalke, rozróżniam kolanka, złączki, przedłuzki, redukcje, do instalacji gazowych nie uzywa sie plastikowych rur, najlepiej chyba miedziane lub mosiężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klacz morska
A wiesz to co zalotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
tak, zalotka słuzy do podkręcania rzęs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klacz morska
Jak często się masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
srednio 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klacz morska
Masz chłopaka?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
haha, pytanie tendencyjne, nie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klacz morska
To może tak: gwiazda, która Cię podnieca?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
jedna z poniższych: hilary swank lub keanu reeves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to kobieta usilnie próbująca udowodnić, ze "kobiety nie są gorsze" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
haha, odpowiedź za godzinke lub dwie, obiecuje true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
nei_nei a po czym wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klacz morska
Byłam pewna, że facet, dopóki nie zaczął pisać o wiertarkach i gładziach szpachlowych... Teraz mi zabrzmiał jak pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
dodaje, że 99 % z glowy, nie z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden facet nie sortuje na białe i kolorowe :P Co najwyżej na "używalne" i "do prania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shsybstyst
jesteś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadkaaaaaa jedna z poniższych: hilary swank lub keanu reeves No a po tym to kolejny kamyczek do ogródka kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Jesteś kobietą, samotną zdana tylko na siebie. Jesteś obryta w sprawach technicznych, interesujesz sie motoryzacją i sama wykańczałas sobie mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×