Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkaabc...

czeka mnie bezrobocie

Polecane posty

Gość kasienkaabc...

czuje, ze nie przedlużą mi umowy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
zreszta nawet jak przedluza, to niedobrze mi na mysl o dalszej pracy tutaj. Popacuje tu tylko dotad poki komus znajomemu nie odpala tego stolka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
czy ty w ogóle wiesz czego chcesz? bez odzewu...proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
chce miec co jesc i nie robic za jelenia. Bo nie mam juz sily:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmaa
a czemu Ci niedobrze na myśl o dalszej pracy w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nie przedłużyłą moja new szefowa umowy i co miałam to gdzie, poszłam przed tym na 2 tyg na l4 i w tym czasie znalazłam kolejna prace teraz w niej jestem już 2 mies i od 1 sierpnia idę do takiej juz lepszej :) szukaj a nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
madziarozowa --dziękuję Ci za pocieszenie. Nawet nie wiesz, jak te slowa są dla mnie ważne .... k....sie rozklejam. Ja nie chce byc ciagle ofiara :(:( Tak sie staram, a dostaje takie g..do robienia.Prawie wszyscy sie ode mnie ucza w tej pracy a i tak jest niezadowolenie ze strony szefow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez nie byłaś zadowolona z tej pracy mi się kończy umowa w lipcu będę się modlić by przedłużyli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
seti - no nie bylam. Ale pieniedzy bardzo potrzebuje. Nikt mi nie da,jak nie bede miala. Szukaj na wszelki wypadek czegos Seti, tylko nie mow w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
mi sie wydaje i obawiam sie, ze moje chcenie, moj wysilek, nie ma tu nic do rzeczy i na nic wplywu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na zasiłku cóż zrobić nie ma pracy zredukowali ludzi bo nie ma popytu .Zresztą marne grosze a trzeba było się namęczyć do tego 3 zmiany 6 nocek masakra.Zawsze to plus bo mam doświadczenie niż taki który wcale nie pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
ej no wspolczuje halo tu londyn. A psychicznie jak sobie radzisz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasienkaabc.. mi sie umowa konczy w lipcu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
oo rewq :)🖐️ najgorsze, ze ja nie umiem negocjowac pensji. Biore, ile daja (tu dali 2/3 tego co zarabia osoba po znajomosci w dziale) i jeszcze trafiam na przelozonych, ktorzy probuja mnie chyba znow zmobbowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
rewq i tez Ci nie mowia czy przedluza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
a ja mędzę jak męczydupa zamiast się wziąć w garść i szukać czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie te znajomości bez nich ani rusz .choćbyś był super pracownikiem jak nie masz pleców to lipa albo dadzą cię do najgorszej roboty a ty co jak zależy na pracy to ani nie mrukniesz.Teraz nie ma lekko zwłaszcza w małych miasteczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobne jest że mi nie przedłużą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
w stolicy jest tak samo tylko w wiekszej ilosci zawodow sie tak dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
o :D to mamy podobnie :(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
musze sie polozyc spac. Trzymajcie sie chlopaki i Seti:)🌻 milych snow:)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbuuunniia
ja tez nie umiem negocjowac. pracowalam na caly etat nie przedluzyli mi umowy bo nie bylo miejsc.jedna laska sie zwolnila to po mnie zadzownili ale zaproponowali pol etatu wzielam ale to malo kasy i jakos czuje si upokorzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasien ka
no, ale pracujesz faktycznie na 1/2 etatu, czy na papierze 1/2 a siedzisz 8godz? wykorzystaj wolny czas na szukanie lub dorabianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiceBrynow
Dodatkowy grosz bez wychodzenia z domu, wystarczy, że poświęcisz chwilę a dodatkowe kieszonkowe Twoje na różne wydatki, ja jestem tylko w dwóch firmach, bo są one pewne na 100%, wypłacają i jest dużo reklam, w pierwszej http://sejfik.com/pages/index.php?refid=aizda j firma proponuje różną formę zarobku w zależności od Twoich preferencji, kliki konkursowe najbardziej cieszą się uznaniem, ponieważ automatycznie co 24h są nowe punkty, a zawsze jest ich dużo bo ponad 300 - różnej wartości powyżej 3 do 1. Warto uzbierać ich jak najwięcej wówczas przeliczają się na "większe sumy pieniężne - patrz poziomy zarobku) potem płatne kliki, kliki e-mail, płatne pobierania - często fajne tapety i muzyka. Płatne pisanie postów czy płatne zadania. Za zapis do innych firm, firma daje nam pieniążki, za wyświetlanie strony startowej, za umieszczenie banera na stronie. Na prawdę wiele form zarobku, a z czego Ty skorzystasz zależy tylko od Ciebie. A co najważniejsze wypłata już od 10zł na polskie konto !!! Druga firma proponuje nam płatne kliki oraz kliki e-mail, płatne zadania, za które zrobienie dostajemy od 2zł w górę, więc też się łatwo i szybko zbiera. Tutaj pułap wypłaty jest nieco większy bo 30zł - wypłata na polski bank. http://centrumreklamy.com/pages/index.php?ref id=aizdaj Tak jak mówię, polecam bo ja w tym działam, w innych firmach byłam, i się wypisałam na pewno nie będę pracować na oszustów....A tutaj gwarantuję, że będą państwo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbuuunniia
faktycznie przacuje na pol etatu, ewentualnie nadgodziny ale to i tak malo, wychodzi an to ze z roku na rok coraz mniej , a najgorsze ze w moim malym miescie nie ma pracy bo caly czas szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×