Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dtrhyy

Dlaczego każda młoda dziewczyna myśli że mam tylko jedno w głowie???

Polecane posty

Gość dtrhyy

Dlaczego mając 26 lat i próbując zarwać do 20 paro latki nigdy mi się to nie udaje bo niemal od razu zostaję brany jako potencjalny gość szukający okazji? Czy dzisiaj nie można poznać normalnej fajnej dziewczyny ? każda myśli tylko o seksie i dupczeniu, o kasie i zabawie na dyskotece Jak miałem 18 lat to moje koleżanki latały za dużo starszymi a jak mam teraz 26 lat to te młode dziewczyny chodzą z nażelowanymi lalusiami w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak dajesz się poznać? Może emanuje od Ciebie cos takiego co przemawia za tym, ze jestes własnie tak odbierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sobie zaprzeczasz.. jeśli ciebie odrzucają bo myślą że masz w głowie tylko jedno to jak im może być w głowie tylko seks ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) "próbując zarywać" :o przecież to określenie mówi samo za siebie jaki możesz mieć cel w życiu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtrhyy
Nie wiem jak to opisać, a czy wyglądam na zboka ?! nie wydaje mi się oraz nie mam żadnych zapędów seksualnych.Młode dziewczyny myślą sobie "A gość ma 26 lat to pewnie szuka młodej żeby sobie pobzyka i pobawić" same myślą w ten sposób ale najwięcej mają właśnie do zarzucenia.To jest chore ! kiedyś zagadałem do dziewczyny, uśmiechnąłem się do niej, porozmawiałem z nią normalnie i znajomość się toczyła a niektóre koleżanki znam do dzisiaj i mam z nimi super kontakt.Dzisiaj jak zagadam do jakiejś to usłyszę " Bujaj się!" "Spadaj" "Szukaj sobie panienki w swoim wieku bo ja nie puszczam się z takimi" No masakra ! jak by świat się kręcił tylko w okół jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saf3r33
Ehh nie pprzejmmuj sie stary kiedys byly inne czasy i dziewczyny sie szanowaly, bylo wiecej normalnych kobiet a dzisiaj mlodym gowniarom w glowie sie przewraca i sa pojebane. co druga swieci cyckami i cipa w necie ale przeciez wielce sie szanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgsgdggfg
bo maja racje stary koniu, szukaj sobie panienki w swoim wieku,moze masz tyle lat ile piszesz ale moze starzej wygladasz, a propo ,dla takich mlodych siks to juz jestes stary dziad i tylko blachary na ciebie poleca, oczywiscie jak masz kase, zacznij sie rozgladac za kobietami w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musisz koniecznie "zarywać' do 20latek?? nie może mieć np. 24-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saf3r33
O jezu no muszę ponieważ większość dziewczyna 24 w górę jest już zajęta, mają męża i dzieci i tak dalej.Młode zazwyczaj nie są jeszcze ustatkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłopak **********
Bo One maja tylko to w głowie i myślą że ty tez tak myślisz jak one myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisa pass
to po co zarywasz do 17 nastek a nie chcesz do dziewczyn w swoim wieku ? pewnie staro wyglądasz , jakis goguś w podkoszulce i szukasz przyjaźni wsród młodych gówniar które sie lansują z wyżelowanymi lalusiami dlaczego nie chcesz przyjąć do wiadomości że nie masz u nich szans tylko sie na nich wyżywasz skoro 30 latka nie ma u ciebie szans tó równie ty nie masz szans u młodych zgrabnych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy myślę że nie jesteś niczym specjalnym :) fajny facet to fajny facet i sie go tak nie spławia :) a Ty pewnie jesteś przeciętniakiem z zawyżonym mniemaniem o sobie i z wymaganiami jak stąd do Kanady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierniczę nie mogę
za stary dla nich jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×