Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izyyy

mam 30 lat i to mój pierwszy chłopak

Polecane posty

Gość izyyy

Hej mam 30 lat. Zakochalam się pierwszy raz w życiu.Wszystko jest dla mnie nowe, aż się boję pomysleć.Są osoby w podobnej sytuacji tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że są
:) opowiadaj :) ile on ma lat, skąd się znacie i co on na to, że jest twoim pierwszym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio z mokotowa 30
zazdroszczę ci ja mam tyle samo lat, a juz jestem wyprany z milosci i seksu, nic mnie nie kręci mialem ponad 100 kobiet, robilem wszystko, anal, oral, nawet seks z facetem, piss i scat, teraz lubię tylko pocztac ksiazkę, wypić piwo i obejrzec film a takze pospacerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
Poznaliśmy się przez brata, odwoziłam brata po imprezie z pracy, a pracuja razem i tak to sie zaczęło. Ja po prostu zapomnialam o swoich potrzebach, najpierw były studia-jasne,że były znajomości-ale nie żadne miłości, potem praca i praca.A tu nagle ktoś się pojawił, choć podświadomie już bardzo tego chcialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
Co on na to,że jest moim pierwszym facetem?Cholerka-zwyczajnie mi nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że są
a ty nie czujesz żadnego skrępowania? wiesz, chodzi mi o zachowanie się w związku, różne sytuacje, w tym intymne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontyja
uzyj kosiarki tam na dole ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
Pewnie,że czuję, tym bardziej,że wszystko sie dzieje bardzo szybko.Ale to jest tak cudowny facet,że chyba byłam tak długo sama,zeby go znaleźć, albo on mnie.Tymbardziej,że spotykałam różnych facetów na swojej drodze i nie czułam nic, a tu od razu.A wiem,,że podobam się. Mial ktoś podobnie?Pewnie jestem jedyna w tym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio z mokotowa 30
jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
No pewnie,że jestem:) Nieźle co:) Taki wiek i dziewica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio z mokotowa 30
jestes spoko dziewczyna! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też trzydziestka
ojej ale sie dziewczyno przejujesz:-) Co za roznica czy ktos ma 17 lat czy 30 jak sie pirwszy raz zakochuje? Błona dziewcza to tylko skórka ktora pęka podczas pierwszego razu i weilkie mi to HALOO:-) Mnie nic nawet nie bolało takze facet gdybym mu nie powiedzila nawet by nie wiedział ze ejstem dziewicą. Co do pocałunków pieszczot to same to przychodzi wcale sie tego uczyc nie trzeba:-) Zazdroszcze ci tych pierwszych emocji ktore ja juz dawano mam za soba... Ciesz sie zyciem i korzystaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też trzydziestka
a facet wie ze jest twoim pierwszym czy bałaś sie rpzyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretr
radzio z mokotowa 30 czego akurat o tobie nie można powiedzieć.. ponad 100 dziewczyn:o jak ty je traktujesz jak lalki, jedną zużyjesz i wymieniasz na następną?! męska dziwka:o szkoda, że do tego ruchania ci kutas nie odpadł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam 2 30-letnie dziewice
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio z mokotowa 30
czego morde drzesz jak suka nie da to pies nie weźmie dawały to brałem, a co miałem klepać sobie za rogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie. Ja 1 naprawde poważny zwiazek z: w koncu prawdziwym zakochaniem (a nie jak to sie zdażało wczesniej podkochiwaniem) zaczalem okolo 28roku życia. Każdego trafia w koncu ;) w tym wieku tez mozna robic glupoty wiec uważaj. Ciesz sie z tego bo to super uczucie sie zakochać na poważnie pierwszy raz. Ech szkoda ze ta chemia przemija z czasem, potem tez fajnie ale z chemicznym dopalaczem człowiek fruwa doslownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
Oj nie,ze się boję, wiem ,że wszystko samo przychodzi,przecież to są naturalne rzeczy.On wie, bo mu mówiłam, nie uwierzył na początku, teraz już bardziej mi wierzy.Powiedzialam mu na samym poczatku, jak tylko zaiskrzyło między nami.Bo nie uwzam,żeby to był powód albo do wstydu, albo tez do dumy.Normalna rzecz.Jedni zakochuja sie w wieku 15 lat inni nieliczni pewnie tak jak ja w wieku 30 lat( tzn 30 lat skoncze w przyszlym roku narazie mam 29:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"męska dzi**a szkoda, że do tego ruchania ci kutas nie odpadł! ' Dziwka bierze kase za seks, a koles się napodrywał. 🖐️ Koleś po prostu jest dobrą partią, nie zazdrość. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
Majsterklepka: I co jesteście nadal, czy uczucie wygasło>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też trzydziestka
izyyy to jesli on wie i nie zwiał to dobry znak heheh jakiś dupcyngiel ktory w łózku musi miec super kochane wycwiczoną przez lata dałby sobie spokuj. Inny idiotka by cie wysmiał. A skoro jesmu to nie przeszkadza to znaczy ze trafilas na wartosciowego faceta, i trzymaj sie jego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretr
Prawiczek bez wiary czego mam zazdrościć? dziewczyna jestem taa taki facet to dobra partia, a kobieta z identyczną liczbą partnerów zostanie nazwana kurwą :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czego mam zazdrościć? dziewczyna jestem taa taki facet to dobra partia, a kobieta z identyczną liczbą partnerów zostanie nazwana k**wą " Oczywiście, bo ile facet musi się napodrywac by mieć tyle kobiet(o ile nie są to prostytutki). 🖐️ Kobieta może mieć tylu bez wysiłku, bo chetny zawsze się znajdzie, wystarczy anons w necie czy pójście do klubu . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretr
Kobieta może mieć tylu bez wysiłku, bo chetny zawsze się znajdzie, wystarczy anons w necie czy pójście do klubu chyba kpisz.. :// taa wystarczy wejść do klubu i wychodzi z chłopakiem:D jest tyle samotnych kobiet,a ty pierdolisz coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
Ktoś tu napisał,ze byli by faceci którzy by zwiali jakby sie dowiedzieli,że jestem dziewica? Nie rozumiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest tyle samotnych kobiet,a ty pie**olisz coś takiego.." Jest tyle samotnych kobiet, gdyż uważają, że stać je na kogoś lepszego niż kolesie, którzy je podrywają. 🖐️ Ewentualnie nalezą do grona kobiet, które uważa, że "facet chce mnie tylko dla seksu, to straszne, nie mogę dać się mu poderwać" i innego typu paranoje. 🖐️ Gdyby obniżyły wymagania to by facetów miały. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyyy
Jestem naprawde ładna, szczupla wykształcona i po prostu tak mi sie życie ułożyło,ze dopiero teraz się zakochałam.Może rzadko spotykane, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretr
wyzwolone ..?:P zresztą skąd wiesz, że taka dziewczyna nie żywiła żadnych uczuć, to bardziej prawdopodobne niż w przypadku faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik of Tibia
Bo to oznacza że masz problem z facetami albo jesteś ortodoksyjną katoliczką a mężczyźni mogą czegoś takiego sobie nie życzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretr
izyyy hmm to jest twój pierwszy chłopak, ale spotykałaś się wcześniej z różnymi, a ja ani razu nigdy nie byłam na żadnej randce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×