Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nesquete

Czy kosmetyczka może usunąć blizny potrądzikowe?

Polecane posty

Gość Nesquete

Mam 14 lat, a trądzik jest moją zmorą od 9 roku życia! Wzięłam sprawę w swoje ręce - zaczęłam dietę, regularnie nakładać odpowiednie maseczki i po dwóch miesiącach niedoskonałości przestały się pojawiać. Problem w tym, że zostały mi blizny, przebarwienia, wągry. Tego żadną chemią, ani naturą nie usunę. Chciałabym wybrać się do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Czy ona może coś zdziałać? Ewentualnie ile taki zabieg by kosztował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna dłoń :));)
tak. są różnego rodzaju pilingi i zabiegi usuwające zabliźnienia potrądzikowe, przebarwienia. nie mam pojęcia ile taki zabieg może kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkkkkkkkk
zalepi je plasteliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak blizny po trądziku to tylko do kosmetyczki. Z własnego doświadczenia wiem, że kremy nie pomagają. Ja byłam na zabiegu Geneo+ i nie żałuję wydanych pieniędzy. Teraz wyglądam znacznie lepiej i gdybym wiedziała wcześniej, że to mi tak pomoże to odrazu wybrałabym się na ten zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez gdybym wiedziała, że tak ładnie będzie wyglądała moja buzia to poszłabym wcześniej na zabieg. Dzięki darmowej konsultacji w Clinica Cosmetologica w Sopocie doradzono mi zabieg Acnelan. Polecam go wszystkim, którzy zmagają się zarówno z trądzikiem jak i bliznami potrądzikowymi. Zabieg składa się z kwasów i działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie, złuszczająco i reguluje sebum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Blizny potrądzikowe są do usunięcia, natomiast proponuję skorzystać z usług kosmetologa, który przede wszystkim ma wiedzę i pracuje na dobrych renomowanych sprzętach. Zabiegi sprawdzające się na blizny potrądzikowe to m.in. dermapen, kwasy medyczne, laser frakcyjny. Więcej informacji na ten temat znajdzie się na stronie : https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/blizny-potradzikowe-zanikowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×