Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zzzllamany

Kocham siostrę mojej ex :(

Polecane posty

Gość zzzllamany

Byłem z dziewczyną przez parę lat i kochałem ją ale nie tak jak jej siostrę.Jej siostrę poznałem pół roku po tym kiedy ja byłem już z swoją ex w związku.Przez lata się to ciągnęło, jeździłem do nich i za każdym razem modliłem się żeby jej siostry nie było w domu ale ona zawsze była, patrzyłem na nią, na jej związki przelotne i byłem o nią zazdrosny :( W końcu zerwałem z moją dziewczyną ale nikt o niczym nie wie..Kiedyś napisałem jej siostrze że podoba mi się że ja dużo do niej czuję ale ona raczej zbyła mnie z uśmiechem i kazała nie robić głupstw.Nie będę z nią na pewno bo ona ma swoje życie, swoje towarzystwo, różnimy się od siebie sporo.Chciałbym o niej zapomnieć ale nie umiem, kocham ją już piąty rok, ciągle o niej myślę, jak o niej pomyślę to mam motyle w brzuchu a nie jestem już młodym chłopakiem bo mam 25 lat.Czy ktoś miał lub ma podobnie ? jak sobie radzicie ?

Gość ja także uważam, że
"jesteś młodym chłopakiem";) a jeśli chodzi o zagadnienie to najlepiej...przeczekaj.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować