Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ICEMANR22

Przepraszam że pytam,ale...

Polecane posty

warzywa na... A ten twój śmiech to również reakcja obronna, świadcząca o twojej inteligencji, czy coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja, film z twojej sygnaturki nie działa :o "Ten film jest już niedostępny, ponieważ powiązane z nim konto YouTube zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem. Nie jestem tym icemanem. Ludzie się zmieniają, a rok to szmat czasu... Z.K ten temat został założony przez ICEMANR22, więc nie czuje się ignorowany, ani przez chwile. W czym problem ? załóż własny i tam bądż Panem i władcą. Tu robie co mi się podoba, czy tego chcesz czy nie. No chyba że zechcesz o tym podyskutować, ale na wyższym "poziomie" niż twój kolega warzywa na...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z kim ty iceman
chcesz tutaj dyskutowac...z kolesiem,ktory na forum erotycznym zaklada placzliwy temat,ze lokiec go boli? to jest kurwwa gosc z grupa inwalidzka siedzacy na portierni,bo w nikt normalny w normalnej pracy nie ma czasu ani ochoty na pisanie takich placzliwych,ciotowatych,spierdoIin...to sa kurwwa goscie na poziomie black cos tam,tylko w troche innym kierunku...przekonani o swojej inteligencji,wyrafinowanym poczuciu humoru i cietej riposcie:D wystarczy poczytac na jakim poziomie dopierdaIaja sie do tematow na forum przescigujac sie z wypiekami na twarzy kto pierwszy:D to forume to ich zycie :D daj sobie kurrwa spokoj z koniobijcami na wozkach:D zaloz temat ze cma ci do pokoju wleciala i zesrales sie w gacie,bedziesz cool und trendi :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi to przyznać, ale niestety macie oboje racje, ale mimo wszystko przykro,mi że forum które, aż powinną kipieć erotyką jest zabijane przez ćwierćintelgentów pokroju,warzywa na...,Zdzicha.k,vere,perwersje,dekalogowatą,i wielu im podobnych. To po prostu smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z kim ty iceman
smutne to jest to ile dzieci w szkołach jest niedożywionych i ilu ludzi żyje w ubóstwie nie ze swojej winy...a nieudacznicy życiowi dowartościowujący się na forum poprzez skamlenie i pokazywanie światu swojej głupoty mnie dokumentnie pierdoIą:) w necie pełno tego śmiecia,trzeba przywyknąć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Icemanie, to forum aż kipi erotyką, i smutne jest to, że nie potrafisz tego zauważyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche cie poniosło z tym że niby forum kipi erotyką. W którym miejscu ? jak już ktoś coś tam napisze to od razu pojawia się któraś z wymienionych wcześniej "postaci kina akcji" i rozwala temat prawiąc swe mądrości-taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że czasem "nowe" twarze wnoszą troche świeżości na forum :) Tylko czemu są od razu atakowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątki ci do bełta brakuje? to po ile u was są, bo u mnie po 6 zeta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×