Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ICEMANR22

Przepraszam że pytam,ale...

Polecane posty

Gość rozerotyzowana_kotka
no ale jest odludna, a to już nie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem co mówie nie moze padać :P bo sie żarłoki zlatują ;) jak swieci słonce to słyszysz w trawie tylko świerszcze ;) a trawa wysoka na pół metra zasłania cię calutka :P mam takie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trus ja odrobinę romantyzmu w sobie posiadam. Ale wypinanie pipki w parku, pogryziona dupa przez komary jakoś do mnie nie przemawia. A z resztą z wiekiem to się u mnie wszystko wypala. Choć seksem na plaży np nie pogardzę choć później pełno piaska w..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutków,które można delikatnie muskać językiem,przygryzać i czuć jak twardnieją od narastającego podniecenia. Zbliżyć się do niej, poczuć jej gorący i szybki oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu moze on ma taki jezyk?:classic_cool: ooo ja pierdykam az mnie dreszcz przeszył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podniecająca jest świadomość że partnerka nie ma na sobie bielizny. No i ten jej intymny zapach.Można wręcz zwariować z pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerotyzowana_kotka
no ale jakoś kark mi nie pasuje do tych sutków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj taaaak:P ja mam wrażliwą szyję i kark,gdy czuję na karku ciepły oddech to wariuję z pożądania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerotyzowana_kotka
... no chyba, że po kąsaniu sutków... przychodzi czas na kąsanie karku i pieszczenie sutków łapkami, ocieranie się ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczuć smak jej gorącej muszelki, delikatnie, a potem coraz szybciej muskać językiem jej łechtaczke i czuć jak jej biodra zaczynają taniec pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Zdzichu Kajdanowicz Słyszałem, że posmarowanie się sokiem z cytryny pomaga, ale nie sprawdzałem. zamiast komarów zlecą się muszki :classic_cool: no dziękuje :D w pełnym słoncu komarów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wtrące swoje 3grosze. Dałam sobie kiedyś związać delikatnie rączki, na oczy przepaska..nie wiesz i wyczekujesz..gdzie partner Cię dotknie, pocałuje, poliże..i nie możesz nic zrobić..tylko czekasz i się rozkoszujesz.. A teraz idę bo za bardzo erotycznie się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem,wyczerpani pożądaniem do kresu możliwości wstają. patrzą sobie w oczy, i on swymi mocnymi męskimi ramionami unosi ją, delitnie w nią wchodzi by zaraz zaczą szaleńczy,pełen pożądania seks.Ona wbija swe paznokcie w jego plecy i już ich nie ma . Odlatują. Słychać tylko mocne rytmiczne oddechy, i jęki pelne niewyobrażalnego pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×