Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo333

Do posiadaczy martensów :)

Polecane posty

Gość Karo333

Czy chodziliście w waszych Martensach także w zime ? Nie rozklejały się potem ? jakieś inne problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam latem, zimą....jedna z moich ukochanych marek, nic mi się nie rozklejało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam w zimie, nie rozklejały się, ale były całe szyte. To było ładnych kilka lat temu, nie wiem czy teraz dalej robią szyte czy klejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam martensy we wrześniu 2010 i chodziłam non stop aż do marca 2011. Nigdy mi nie przemokły, nigdy nie ślizgały się na lodzie. Trochę wzorek z nich zszedł, bo kupiłam limitowankę w kropki, ale za kilka złotych można kupić pastę koloryzującą do skór. Mam zamiar je przemalować na jesień na jakiś inny kolor i śmigać kolejną zimę. Skoro nie ma dziur, zadrapań, uszczerbków w skórze to nie będę wyrzucać, poza tym dałam za nie ponad 500zł i nie chcę by to była kasa wydana na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo333
to dobrze, że się nie zdarły. A nie było Ci w nich zimno zimą ? robią się zagięcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi swojego maila to Ci wyślę zdjęcia zwykłych martensów (widoczne pęknięcia) i tych w łączkę chodzonych całą zimę. Nie, nie było mi zimno w nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×