Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dudadudadudaduda

Bardzo proszę o pomoc

Polecane posty

Gość dudadudadudaduda

Witam Cykle miałam zazwyczaj regularne (21-23 dni). Lecz zmieniło się to jakieś 3 miesiące temu. Otóż jeden z ostatnich cykli trwał 27 dni, kolejny znowu 21, następny cykl czyli ostatni trwał 30 dni ( zaczął się 30 maja, zakończył 28 czerwca). Nigdy wcześniej moje cykle nie były tak długie. I teraz mam problem, gdyż miesiączka jak wcześniej wspomniałam miała miejsce 28 czerwca, i do tej pory nie mam następnej ( to już 28 dc). 1 lipca kochałam się z chłopakiem. Zawsze około 10-12 dnia cyklu miałam śluz płodny tj. rozciągliwy. Teraz nagle w tym cyklu taki się nie pojawił, dopiero 18 lipca(21 dzień cyklu) pojawił się śluz, biały mętny, dopiero po 3 dniach stał się przejrzysty i rozciągliwy(o cechach śluzu płodnego). Piersi bolały mnie wtedy przez 2 dni, obsypało mnie jak na miesiączkę, lecz jej nie dostałam. Nie wiem czy jest możliwość, że owulacja nastąpiła u mnie dopiero po 20 dniu cyklu. Czy jest to możliwe? Czy jest możliwe, że owulacja mogła się przesunąć o tak długi okres czasu i miesiączka przyjdzie później? Objawów ciążowych nie mam, tylko strasznie mnie nie pokoi to, że w tym cyklu tak późno pojawił się u mnie śluz. Czy możliwe, że owulacja była wcześniej a nie było jakiegokolwiek śluzu(zawsze takowy był podczas owulacji). I czy możliwe jest, że obecność śluzu w tym dniu cyklu wskazuje na ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×