Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malami24

problem z facetem

Polecane posty

hej! mam taki problem i chcialam poznac wasza opinie. od niedawna jakies miesiac temu zaczelam sie spotykac z pewnym chlopakiem na ktorym zaczelo mi zalezec...nawet bardzo. zauroczylam sie nim...spotykalimsy sie u niego kiedy on tylko mial czas...jak sie widzielismy bylo wszytsko ok super a jak nie to zero odezwu z jego strony...kiedy ja sie chcialam spotkac to odmawial ... kiedy on mi pisal lecialam jak glupia...zawsze konczylo sie tak ze zapraszal do siebie i spalam u niego( od razu mowie ze nic nie bylo). Myslalam ze mu na mnie zalezy a on chcial ( tak mysle) tylko jednego...czuje sie strasznie i czuje sie wykorzystana:/ rozmawialam z nim na ten temat ...zaprzeczal ze tak nie jest...:/ no ale co mial mi powiedziec...wiem tylko ze popelnilam blad i za szybko pokazalam mu ze mi na nim zalezy...a on to wykorzystal:/ zero starania z jego strony...zabawil sie mna...jaka bylam glupia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedziałaś sobie sama.... zabawił się tobą..., ja też byłam w takiej sytuacji i szybko pokazałam mu gdzie lądują tacy jak oni. Jednak uraz pozostał... przez niego nie chce mieć przez najbliższe kilka lat faceta, bo wolę być szczęśliwa sama niż nieszczęśliwa przez kogoś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia 1551 a nie chcial potem do ciebie wrocic? tzn wiesz role sie nie odwrocily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor444555
Ja byłam w podobnej sytuacji kilka dobrych lat temu...byłam młoda i głupia. Przez takiego frajera straciłam to co dla kobiety najcenniejsze....gdybym mogła cofnełabym czas :( Więc jak widzisz że zależy mu tylko na jednym nie dopuść by doszło do tego że on dostanie to czego chciał. Znajdziesz jeszcze kogoś dla kogo będziesz najważniejsza na świecie. Ja znalazłam dopiero po kilku nieudanych związkach a to co starciłam w młodości nie mogłam zaoferować mojemu mężowi i mam ciągle taką złość do siebie więc nie popełniaj błędu i zerwij tą znajomość skoro zmierza tylko w jednym kierunku :) życzę powodzenia :* pamiętaj tego kwiata jest pół świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze on do mnie sie odzywa co jakis czas:/ i chce utrzymywac kontakt z tego wynika:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasawscd
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie inne tez nie dają mu doopy więc odzywa sie czasem do CIebie licząc sie sie zgodzisz na spanie u niego znów. Olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasawscd ile macie lat? " Jakoś nie widze by Twoje pytanie nawiązywał do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfgd
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiem co mam robic:/ chce go olaccc i dobrze mi nawet wychodzi ale czasem korci mnie zeby napisac.... zeby odpisac... i mam ciut nadzieji ze moze nie o to mu chodzi caly czas... jednak nie stara sie i nie pokazuje ze mu zalezy.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×