Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem???!!!

łozeczko czy samochodzik???

Polecane posty

Gość tak myślę
myślę, że lepiej samochodzik bo przynajmniej dzieciak będzie miał frajdę. To pierwsze wygląda bardziej jak łóżeczko dla noworodka i chłopiec może się wstydzić w takim spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma lat?
syn oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem???!!!
2 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę
ach, dopiero 2 latka, myślałam, że więcej:) Ale i tak obstawiałabym ten samochodzik, fajniejsze to łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne,ze samochodzik
chce kupic mojemu synkowi podobny jak skonczy 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem???!!!
tez mi sie wydaje ze smaochodzik upewnaicie mnie wtej decyzji:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja7895
Mogę polecić sklep bellaluni.pl/ , w ofercie znajdziesz zarówno łóżka, łóżeczka i tzw łóżka samochodziki. My dla synka, zamawialiśmy właśnie łóżko samochodzik, bo jest strasznym fanem aut chyba jak większość małych chłopców :) I z powodzeniem mogę polecić Ci to miejsce bo jakość i precyzja z jaką jest wykonane to łóżko bije na głowę, te które miała okazję oglądać. Mają też w ofercie materace, materace piankowe oraz z wkładem z łusek gryczanych (GRYKO-SEN), włókien kokosowych (KOKO-SEN i GRYKO-KOKO) oraz luksusowe materace lateksowe. Bardzo fajna sprawai to jest zresztą bardzo ważne, taka niby niepozorna część wyposażenia dziecięcej sypialni, która ma naprawdę istotne znaczenie w zdrowo przespanych nocach maleństwa. Każdy z nas wie także, że wyspane dziecko to wyspany i szczęśliwy rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Lepszy samochodzik ale tak naprawdę to kwestia indywidualna każdego rodzica i dziecka. Wybór łóżka powinien być oparty o kilka istotnych czynników . Bezpieczeństwo dziecka, wygoda dziecka a dopiero później wygląd łóżeczka.  Jeśli chodzi o łóżka samochody to ja kupiłam swoje tutaj :https://odjazdowemeble.pl/Lozka-dzieciece-w-ksztalcie-samochodu-c25   Jest kilkanaście różnych modeli autek więc nie ma problemu z wyborem . Łóżka samochody fajnie można zaaranżować w pokoju dziecięcym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×