Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydze sie bo...

wstydze sie pozycji na jezdzca bo mam maly biust :(

Polecane posty

Gość gość
Faceci to wzrokowcy, wiec na pewno na pierwszej randce zauważył, ze masz biust jaki masz i widocznie mu to nie przeszkadza, moze masz wlasnie inne zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:06 Nie wiadomo ile miała w talii, ale mozliwe ze cos kolo 60 skoro wydawalo sie, że miała spory tyłek. A 90/60/90 to nie miała to była dechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 90 i moja kolezanka tez, tylko ona ma bardziej płaski a bardziej w szerokość jej poszło, wiec jeszcze zalezy od figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 92 i spory biust i widze, ze dla facetów wielkość biustu ma większe znaczenie, cześciej mi na cycki patrzą niż na tyłek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z biustem jest jak z prawem jazdy... B w zupełności wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że na jeźdźca lepiej bo więcej widać, gorzej na plecach bo lecą pod pachy :( przynajmniej ja tak mam :( pytanie do facetów: czy aż tak was odrzuca mały biust? Mały mam na myśli taki stożkowaty, jakby do rączki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,ale z tego co widzę chodząc do sauny to macie bardzo ładne i jędrne piersi.Wy kobiety to zawsze szukacie problemów tam gdzie ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze już te cycki jak u krowy a du*a jak 5 groszy... ostatnio na plaży widziałam dziewczynę, która na górze była płaska jak ściana, a du*e miała rozmiaru 40 do tego płaską i z cellulitem. Dziękuj***ardzo za taką figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×