Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HASANANANA

5 m-c ...97 cm w pasie ;) 14 kg wiecej ;) tył ktos tak..?

Polecane posty

Czesc Kobietki... Tył ktos tak ....? Szukam w Was wsparcia bo juz czuje sie jak hippcio ;) az strach pomyslec co bedzie dalej;(.... Ojjjjj A to dopiero pol drogi ;( Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbhnjmk,l;
O matko !!! Do 25 kg dobijesz na pewno..x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
nie no ja mam 96 cm w pasie 7 kg do przodu ale nosze blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
24 tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dzien porodu w pasie mialam
90cm normalnie mam 60 po porodzie od razu spadlo do 70. miesiac po porodzie nie mialam juz brzucha ani zwisajacej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowa świeczka
Hasanana pożałujesz takiego topiku... Zaraz sie tu zleca same modeleczki co przytyły 7 kg w ciązy i po urodzeniu znowu wskoczyly w bikini ;) Znajdzie się pare jeszcze z nizin poziomu intelektualnego, ktore cie poprostu powyzywaja i po co Ci to dziewczyno ;) Najwazniejsze by dziecko bylo zdrowe, a ty bys czula sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mama razy dwa
Hej, chyba Cię nie pocieszę. Kończę szósty miesiąc (27 tydzień) i mam na plusie 7 kg, w pasie 95 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmielina
27 tc. 5 kg na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mama razy dwa
Dziewczyny, ale tak sczzerze to piszmy może jaka była waga wyjściowa. Ja jestem w drugiej ciąży. W pierwszej tyłam malutko. W dniu porodu (39 tc) miałam 9 kg na plusie, ale (i chyba najważniejsze) moja waga sprzed ciąży była sporo wyzsza niż teraz, więc wówczas mały przybór masy nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferetiti;)
29 tc 12 kg+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferetiti;)
autorko, moze woda ci sie odklada worganizmie.? i stad te kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferetiti;)
u mnie waga wyjsciowa to 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sie i tak nie odezwieci
no jak ktos jest chudzina to musi przytyc duzo, nie chodzi o sadło, ale ta skóra, powłoki na brzuchu. Jak baba jest gruba, to dziecko już ma miejsce, i tłuszcz, ktory sie spala pozostawia miejsce na dziecko - dlatego ja mialam wage wyjsciowa 72kg i w 40tc 76kg, dziecko 4350. Po porodzie i karminiu piersia bez diety 62-64kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refelalla
Ja przed ciążą byłam osobą szczupłą, w ciąży przytyłam 25 kilo, po ciąży w 3 miesiące wszystko zeszło, mam aktualnie tyle kilogramów, co przed ciążą, tak że nie przejmuj się, duży przyrost wagi nie musi wcale oznaczać otyłości czy nadagi po porodzie.Dużo z tej wagi to woda zatrzymana w organiźmie, a nie tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refelalla
No ja byłam taka dość chuda,dlatego podczas ciąży musiałam tego ciała i tej wody i tego "miejsca dla dziecka" nazbierać, stąd pewnie te 25 kilo, bo wcale się nie obżerałam, jadłam normalnie.W 4 miesiącu bodajże miałam już 6 kilo na plusie.I wciąż rosło w szybkim tempie. A 3 miesiące po porodzie byłam tak chuda, że aż za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinnnk
No ja też mniej więcej tyle miałam w 5 miesiącu. Do porodu szłam z 25 kg bagażu. Dla pocieszenia napiszę, że zeszło wszystko w ciągu 5 miesięcy po porodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinnnk
Waga wyjściowa też nie była malutka. Miałam małą nadwagę zanim zaszłam w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze kazda inaczej
u mnie 19 tydzien i w pasie 88 cm i +3 kg. ale ja nie mam za bardzo apetytu i anemia mnie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;) Szukaj wsparcia...I lubie slyszac kto ile przytyl, bo wtedy nie czuje sie osamotniona, ale to nie oznacza ze czuje sie poszkodowana, albo sie mocno przejmuje ;) w swim zyciu zrzucilam ' wiele kg , wiec jesli nawet przyjdzie 30 to dam rade ;) do mojego mistrzostwa daleko ;););) W kazdym Baez razie tyje szybko ;) jem duzo pysznosci I deserow lodowych ...wiec to pewnie moja wina...ale nie potrafie sobie odmowic ;(... Jak Malenka przyjdzie na swiat...wtedy bede walczyc a teraz jej zdrowko najwazniejsze...;) buzka I dziekuje za wypowiedzi !!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tym w ogole
Zrzucisz wszystko po porodzie, zobaczysz. Ja jestem w drugiej ciazy, 29 tc i przytylam 14 kg i brzuch mam ogromny :-) Moja szwagierka miala w zeszlym roku taki sami pod koniec 9 miesiaca :-) W pierwszej przytylam 20 kg, brzuch mialam ogromniasty, synek wazyl 4275 gr i po porodzie od razu mialam 10 kg mniej, natomiast do swojej wagi doszlam 8 miesiecy po porodzie bez zadnych diet, cwiczen i innych, wiec i tym razem sie nie martwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tym w ogole
A i nie mam narazie ani jednego rozstepa, ale mysle, ze to u nas dziedziczne, bo ani mama ani siostra tez nie maja, a rowniez urodzily 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhlkj;l
te desery lodowe zwłaszcza są zdrowe dla dzidizusia. kupa chemii i utwardzany olej. może byś tak warzyw i owoców pojadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz prawie 1,5 roku
Ja 19 w pierwszej i 13 w drugiej..Jak narazie waga 48 kg jak z przed ciaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooo
ja tam bym trochę spasowała z tymi pysznościami. Niektóre schudną szybko, a inne nie bardzo, albo z trudem. Na pewno lepiej teraz trochę bardziej uważać niż później się męczyc i odmawiać sobie wszystkiego. Napychaj się surówkami na maxa, to deserek Ci się juz nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama@
Tycie w ciąży indywidualna sprawa...problemem dla lekarzy są nie te , które za bardzo przytyły, ale te , które ciągle myślą ile przytyły i się odchudzają...znam takie, które przytyły po 5 kg do 8 miesiąca, ciągle narzekają jakie to " foczki' z nich...a ich kolacja to jogurt naturalny i kilka łyżeczek otrąb....Ja tyłam w ciąży dużo, nie polecam aż tyle...ale wracałam do wagi wyjściowej po kilku miesiącach..i nie mam rozstępów,,,a można przytyć 5 kilo i mieć ich dużo....Nic nie zrobisz masz predyspozycje do nabierania ciała...najważniejszy jest dzidziuś...nie masz zgagi po tych słodkościach????? Jak nie, to tylko pozazdrościć....a obwód brzucha..to też zależy z jakiego " rozmiaru startowałaś"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynynyn
w 5 msc to ja bylam 6 kg szczuplejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama@
Ale jak możesz , to spasuj ze słodyczami....lepiej w to miejsce owoce , warzywa..i dla Ciebie lepiej i dla dzidzi.....ale wiem jak to jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×