Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zosik80

Poznań

Polecane posty

Szukam dobrego noclegu w Poznaniu możecie mi jakiś polecić? Na innym forum czytałam, że hotel włoski jest komfortowy i dosyć niskie ceny są czy ktoś tam nocował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabajone1
dobrze trafiłaś z tym Hotelem Włoskim byłam tam w zeszłym miesiącu i jestem bardzo zadowolona naprawdę fajnie jest i rzeczywiście ceny jak na taki komfortowy hotel są niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksyna
a ile kosztuje noc w dwuosobowym pokoju w tym Hotelu Włoskim? Oglądałam ich stronkę i naprawdę bardzo ładnie to wygląda i byłabym zainteresowana rezerwacją w połowie sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet2++
ja Cię moge przenocować.. Wklej foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaff_6
w pokoju dwuosobowym w Hotelu Włoskim cena za osobę to 99 zł, więc uważam, że niewiele porównując do jakości tego hotelu. Moim zdaniem powinien mieć **** a nie ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja maleńka
Najtańszy nocleg masz w schronisku młodzieżowym na ul Drzymały. Z tym że nie wiem czy jest jakiś wygóg wiekowy żeby tam móc nocować. Póżniej masz hotel: Meridian, Merkury , Scheraton, Lech, Rzymski. Polonez, Ikar, lub pokoje na doby 601-580- 331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w schronisku to mogą spać bezdomne psy:P ja bym tam nie poszedł :) a cena hotelu włoskiego równa się jakości i wygodzie... coś za coś, ale nie ma tak drogo jak się wydaje :) super hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka21a
schroniska nie takie złe, ale jednak dużo gorze od hoteli - wiadomo... Jakieś 1,5 roku temu byłam w hotelu włoskim z moim chłopakiem, wtedy mi się oświadczył :) bardzo miło wspominam :):D pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boie99
W hotelwloski.pl tak jak mowilas jest ok ;) No i schroniska tak, raczej dla psów ;p Fajne jedzenie, w centrum miasta. Dość przyjemnie. Świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polsikern
Hmm, Hotel Włoski tak? Słyszałem o tym miejscu, ale nigdy nie miałem okazji go odwiedzić (mimo, że mieszkam w Poznaniu). Z tego co jednak się orientuje, to znajduje się on w centrum, więc jak komuś nie chcę się gdzieś daleko wybierać, to lokacja idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×