Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XaM ToR

praca w systemie 3 zmianowym

Polecane posty

Gość XaM ToR

Czy praca w systemie 3 zmianowym jest cięzka,jak to pogodzic z domem z córką która uczy się ma 10 lat lekcje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh..ja pracuje
na 6 roznych zmian, do wszystkiego sie czlowiek dostosuje. a własciwie zycie dostosuje do grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XaM ToR
nie chodzi o prace 8 godzin dziennie ,raz nocki raz poludnie i ranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XaM ToR
aha,a masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama praca w systemie
3 zmianowym nie jest ciężka - ja np. lubię, bo mam raz wolny dzień, raz wieczór, raz rano - odpowiada mi to. Podejrzewam, że gdy ma się dzieci - może być trudniej, ale chyba nie aż tak - moi znajomi też mają dzieci i radzą sobie. Tylko trzeba się trochę przestawić. Najgorzej, gdy oboje rodzice tak pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to normalne, jak ktos
ale masz tylko jdno dziecko i to duze to nie wiem co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maż tak pracuje. Na początku może być trochę to meczące, po miesiącu się przyzwyczailiśmy, a dziś nie wyobrażamy sobie, by mógł pracować jako stało dzienny :)3 zmiany maja swoje minusy oczywiście:organizm wybija się z rytmu dnia i nocy i jeśli ktoś jest przyzwyczajony do wolnych weekendów to początki są meczace, ale z drugiej strony masz czas w tygodniu na pozałatwianie urzędowych spraw czy wyjście na zakupy np. w poniedziałek wszyscy od rana furczą w robocie a a Ty odpoczywasz , w sklepach mniejszy tłum, mniej kolejek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XaM ToR
to nie tak,że problem w tym bo mam dziecko.Problem tkwi w tym ,że córka ma 10 lat mąz pracuje do 20 chodzi mi o pomoc w lekcjach boję sie ,że moze nie da sobie rady ja bede pracowala tydzien tak a ,tydzien tak ,itd.Weekendy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×