Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka13

Kiedy dojrzewają faceci?

Polecane posty

Skojarzyło mi się jak zobaczyłam nazwę tego działu: "Po 30-tce (Życie dojrzałe) Rozterki i dylematy kobiet po 30-tce". Skoro kobieta po 30 jest dojrzała, to kiedy waszym zdaniem dojrzewają faceci? W jakim wieku? P.S. Liczba 13 przy moim nicku nie oznacza wieku, jestem starsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha tak
ja mam 32 i nie uważam się za dojrzałą. Wiele jeszcze ze mnie młodej dziewczyny. Myślę, że dojrzałość zaczyna się w okolicach 40tki. U obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha tak
we mnie miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhhh
facet dojrzewa do 4 roku życia. potem tylko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Karolinko , jak dorośniesz to się dowiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikitikipsiki
Facet jak dojrzeje , to spada i mówi - to nie jest tak jak myślisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jeszcze nie wiem
Niedawno skończyłem pięćdziesiątkę, a więc nie wiem jeszcze kiedy faceci dojrzewają. A w ogóle to naprawdę dojrzewają? Znacie jakiegoś dojrzałego faceta? Czym się taka dojrzałość męska charakteryzuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy się charakteryzuje
kobieca dojrzałość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym się charakteryzuje
kobieca dojrzałość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci dojrzewają do 4-tego roku zycia potem już tylko rosną....taka ,,mądrość" z internetu...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy gość
faceci są jak wino im starsi - tym lepsi (do pewnego momentu, potem już tylko cierpki ocet) w każdym razie dojrzewają później i mają dłuższą datę ważności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i chooj
mają dłuższą datę ważności ? Tylko czemu miażdżąca większość 40 latków (o starszych to już w ogóle żal wspominać) w naszym pięknym kraju to zaniedbane, rozlazłe kapcie z galaretowatym ciałem i kondycją 60 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy gość
z kobietami nie lepiej... byle ciąża i mają wymówkę do wystających brzuchów (dzięki którym przypominają facetów), do braku talii, do wielkich tyłków... w klubach sportowych to głównie faceów widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamiżegnamzarazem
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i chooj
tak, głównie facetów widać :D Jakoś nie widzę głównie facetów na zajęciach/ćwiczeniach dla kobiet, na które chodzę :D Niestety ale odsetek otyłych facetów po 30tce jest większy niż kobiet - radzę poczytać dane na ten temat. Kobiety bardziej o siebie dbają, bo wywiera sie na nie ogromną presję, a taki bonzo jeden z drugim - pan świata, kuźwa, chodząca doskonałość, bo penisa ma - wystarczy, że jest. Wmówi sobie, że ma dłuższy termin przydatności i zadowolony. A że robi ze swojego starego, pomarszczonego fiutka użytek dopiero jak zadziała penigra czy inny prostamol, to już inna bajka :D Wszystkie moje znajome po 40tce chodzą niezaspokojone, bo te ich Staszki, Janki i Adamy to już...żal gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy gość
cóż, komu by się chciało zaspokajać kobiety po 40-dziestce? Mając dłuższą datę ważności można przebierać w młodszych rocznikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i chooj
jaaasne, nie zesraj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i chooj
młodsze roczniki bierze się właśnie dlatego, że łatwiej je zadowolić - pod każdym względem. Ale tylko jak się odpowiednio gruby portfel, a z tym też słabo u większości. Pocieszaj się dalej, ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i chooj
jak się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakisfacet25
ja tam w każdym razie wiem, że do 30ki kobiety mają jeszcze ostro pstro w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg kobiecego myślenia facet dojrzewa wtedy gdy nie ma własnego zdania i swojej wolności. Czyli dokładnie wtedy gdy staje się marionetką sterowaną zdalnie. Jeśli ma własne "ja" i postępuje troszkę inaczej niż widziała to w wyobraźni kobieta to jest niedojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizycznie od... różnie, niektórzy od 12 roku życia, a za wiek dojrzały uznawane są lata koło 30-tki. Jeśli chodzi o dojrzałość emocjonalną, to sprawa indywidualna. Niektórzy jako nastolatkowie są odpowiedzialni, inni i po 50-tce nie dojrzewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wg kobiecego myślenia facet dojrzewa wtedy gdy nie ma własnego zdania i swojej wolności. Czyli dokładnie wtedy gdy staje się marionetką sterowaną zdalnie. Jeśli ma własne "ja" i postępuje troszkę inaczej niż widziała to w wyobraźni kobieta to jest niedojrzały. : D :D Ale brednie hahaha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dojrzewa przy kobiecie. Niektórzy mówią - szkoda, że nie przy każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysio z Kielc
ja walilem konia majac 12 lat i wytryski byly obfite tak ze az przescieradlo sklejalo sie z koldra wiec mowie 12lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze madra
tacy faceci nie istnieja.........dla kazdego dojrzalosc znaczy cos innego... dla mnie dojrzalosc fizyczna nic nie znaczy:( facet dojrzaly to czlowiek odpowiedzialny za siebie pod kazdym wzgledem,nie znosze golodupcow -fantastow a tak apropo...najbardziej smiesza mnie faceci w kazdym wieku na wczasach jak spaceruja niby ze swoimi kobietami a ogladaja sie na lewo i prawo jakby na boku ktora chetna przychaczyc,koszmar az zbiera mi sie na wymioty ,to ma byc dojrzalosc ?? TOTALNE SIANO zamiast mozgu....sory za moje wlasne zdanie i to jak postrzegam dzisiejszych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×