Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Beata- mój gin jednocześnie to moja rodzina :), i on też się denerwuje jak coś nie tak i woli wcześniej kontrolować, Jak wszystko w porządku z maluszkiem to cc będę miała po świętach a jak nie to będziemy patrzyli co się dzieje i będzie z dnia na dzień jak u Hani. Ja do niego dziś mówię żeby też nie czekać do ostatniej chwili bo jak mnie skurcze złapią - a on na to "że masz telefon do mnie i w każdej chwili przyjadę i będziemy cieli "Także co do tego jestem spokojna :) Beata-No mieliście randkę troszkę kosztowniejszą jak planowaliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita ja dziś byłam u lekarza (37 tydz 2 dzień) i moja waży 2550 więc podobnie, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze wymiary z usg sie sprawdzają (bratowej mała miała mieć 3200-3300 a urodziła się 2900, a koleżanki córa miała być malutka (niecałe 3 kg) a urodziła się 3600... więc różnie to bywa... Paula mi dziś wyszły wymiary kości udowej i główki idealne (37 tydz i 2 dzień) a brzuszka tylko 33 tydz i 4 dni, więc aż prawie 4 tygodnie różnicy, też się tym zmartwiłam, ale 4 tygodnie temu wymiary brzuszka też odbiegały od reszty i w ciągu tego czasu obwód zwiększył się więc mała rośnie a lekarz powiedział, że to najważniejsze, może nasze dzieciaczki będą po prostu szczuplutkie;) Ale zmartwił mnie, bo powiedział, że widzi jakieś zmiany na łożysku i pytał się czy palę, a nie palę od wielu lat.... W przyszły czwartek ma się jeszcze temu przyjrzeć...:( A co do badania to mnie dziś nie bolało, a nastawiłam się bojowo po tym co tu przeczytałam;) Chociaż powiem wam że czuję różnice przy przytulankach z mężem, jakbym była ciaśniejsza, dziwne, bo myślałam, że przed porodem wszystko się poszerzy, żeby było łatwiej...:/ Też coś takiego odczuwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiello- a chociaż smak truskawek mają :) bo jak jadłam to nic w smaku truskawki nie przypominało a też olbrzymie . A ja już na wizyty nie będę chodziła tylko na KTG Beata- no twój gin coś powinien wspomnieć o ktg , robi sie około 2 tyg przed terminem, A U ciebie jak chodzisz prywatnie do lekarza to nie masz KTG w szpitalu bezpłatnego :) , U nas tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietnowka 26- no te pomiary to do końca nie są adekwatne do tych w rzeczywistości, A mi wymiary wyszły z kości na 33 tydz, z brzuszka- tak samo a z główki- na 34 tydz U mnie też coś mówił że z łożyskiem coś się dzieje ale na tym etapie to normalne A jak naczytałam sie że wam teraz badania bolą i się nastawiłam a tu mila niespodzianka i nic nie bolało, a macicę mam jeszcze do porodu daleko, ale główkę to już czuł palcami :) Kwietniówka26 - ja nie wiem czy sie poszerzyło czy nie bo ja mam post na sex od 10 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w piatek zaczełam 38 tydzien i ginka do mnie wyskoczyła z tekstem że jeszcze nie urodziłam tak jakby zdziwiona tym była.. :) i tez juz raczej wizyty miec nie bede kazała tylko przyjsc w ten piatek na 7.20 na KTG o ile wczesniej nie urodzę. :) Kurcze też bym chciała wiedzieć jakiej wielkosci moja mała jest.. Wiem tylko że w 29 tygodniu ważyła 1400 z groszem ehh.. A ja jutro rano oficjalnie już biorę sie za pakowanie swojej torby do szpitala.(Wreszcie! bo widzę, że każda z Was już praktycznie spakowana a ja jeszcze nie ogarnełam nic! :o) Dzis już dostalam reszte rzeczy od bratowej.:) i mogę już się spakować. :) bo dla dzidzi torbę z ubrankami na wypis już dawno przygotowałam :D Czy wy bierzecie te majtki siateczkowe? są one przydatne ? Ile koszul do karmienia bierzecie? Przyjdzie co do czego to sie nie spakuje tylko bede siedziec nad tą torbą i nie bede mogla sie zdecydowac co wziac czego nie :) Beata - No randka nie z tej ziemi ! :D Pełna przygód dosłownie :) Maleństwo. 😍 Termin z OM - 11.04.2012r. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka ja kupiłam i biorę te majtki poporodowe. Kupiłam wielorazowe, ale z siateczki właśnie:) Nie wiem czy się przydadzą, ale ponoć zdają egzamin, nawet w domku ponoć wygodniej później, bo krocze;) się wietrzy:) ja właśnie wróciłam z Biedronki, truskawki kupiłam za 2,49. Zdążyłam je zjeść zanim doczytałam Was:) Ale ja zrobiłam z jogurtem zmiksowane i makaron tym polałam...mmm...pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata fajnie, bo będziecie mieli co wspominać;) Ja pamiętam jak mój R na samym początku zabrał mnie do Szklarskiej na deskę, ledwo wyjechaliśmy za Wro i kontrola:/ Uratowało nas to, że mamy nietypowe auto, bo tylko 3 takie są w całej Polsce:) Więc policjant zaczął wypytywać się o auto i nawet zapomniał, że mój R nie miał pasów zapiętych:) Skończyło się na tym, ze policjant powiedział, żeby R kupił mi kwiaty zamiast płacić za mandat i dał upomnienie:) Uśmiałam się, bo wtedy cały wyjazd sponsorował mi mój R:) Na koniec wyjazdu i tak wypaliłam, że policjant kazał mi kwiaty kupić, ale oczywiście w żartach;) Jak przejeżdżamy koło tego miejsca to do dziś wspominamy ze śmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka- ja mam takie jednorazowe - poporodowe , tobie na pewno sie przydadzą a do domu to kupiłam takie wysoki jak nosi moja mama :) :):)niskie przy bliźnie po cc się nie sprawdzają, bo gumka może uwierać w bliznę i to jest nie za bardzo -blizna gorzej się goi i to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi smaka zrobiłyście na te truskawki :) A mój M z Hanią złożyli w końcu łóżeczko dla maluszka i już u nas stoi w sypialni, A jak Hani tłumaczę że tam dzidzi będzie spała to ona twardo ze ona , i tak cały czas :) a łóżeczko już przetestowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita pocieszyłaś mnie z tym łożyskiem, bo nie wiedziałam co o tym myśleć... Brinka ja kupiłam 4 pary tych siateczkowych, podobno sie przydają, bo pomagają wietrzyć ranę... Ja jak się pakowałam do szpitala to przymierzyłam i pokazałam się mężowi żeby widział jaką seksowną bieliznę będę nosić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!nie było mnie tylko jeden dzień a tyle do nadrobienia;) Ja już w domku rodzinnym. Jakoś wytrzymałam te 5 godzin jazdy, ale bolą mnie pośladki od chodzenia:P Teraz niech się dzieje co chce, mogę rodzić mieć cesarkę nawet jutro, już jestem bezpieczna;) Florentyna-->trzymam kciuki i zazdroszczę że będziesz już z maleństwem niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniówka26- ja w takich "reformach " już chodziłam po 1 porodzie , a mój się tylko krzywił i pytał jak długo będę w tym chodziła bo wyglądam anty sexi :):):):) Malutka- chyba podobnie masz do terminu co ja , więc poczekamy u siebie :):) A ja lecę w kimono bo jutro muszę rano wstać i iść na KTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita--)tak z tego co pamiętam to termin mamy podobny:) ja też idę spac bo padam na twarz. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! ja juz po wizycie. Moj maly wazy w 35 tygodniu 3300, i ma jeszcze dobic do 4100 :) Jak sie nic nie zacznie do 23-go to bede miala 23-go kwietnia porod wywolany, co by maly za duzy nie byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz spac nie moge, cala noc sie wiercilam i latałam siku :/ juz bym chciala urodzic, bo ostatnie dni to męczarnia dla mnie. Na dodatek od wczoraj mały sie ledwo co ruszał, a prawie wcale... dobrze,ze dzisiaj na 18 mam wizyte,to bede miec usg i zobaczymy czy cos urosl i jak szyjka wyglada. Moj M zrobil przed wyjsciem do pracy zakupy, wiec na sniadanie mam rogale z serkiem i rzodkiewka :D a na obiad zrobie ogorkowa,bo chodzi za mna od 2 dni :P Co do majtek to ja mam 5 szt tych jednorazowych i 2 szt siateczkowe wielorazowe-takie bardziej spodenkowe :) i wszystko wezme do szpitala, zajmuje to malo miejsca, a moze sie przyda :) majtki zwykle, bawelniane tez spakowalam w razie, gdyby te jednorazowe siateczkowe zle trzymaly wkłady poporodowe. Dziewczyny ja jednak wybralam Brochów do rodzenia- jakos lepiej sie czuje - tzn bezpieczniej, bo mam Ciocie ktora jest tam lekarzem na dzieciecym oddziale z noworodkami. Mam jakies chore sny ostatnio, i wole miec dobra opieke dla dzidzi, ja dam rade jakos. Dragoniki- Ty rodzilas pierwsze dziecko na Brochowie, i chyba nie bylo tam az tak zle ??? Florentyna- trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i Oresta ! :) kwietniowka- faktycznie podobnie waza nasze maluszki, mam nadzieje ze od ostatniej wizyty-2 tyg temu maly choc troszke ruszył w wymiarach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie też koniec ze spaniem,ale leżę w łożku jeszcze. Miałam jak zwykle chore sny i latałam siku dokładnie co 2 godziny. Mama wczoraj mi brzuszek pomacała i pokazała gdzie co dokładnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie też koniec ze spaniem,ale leżę w łożku jeszcze. Miałam jak zwykle chore sny i latałam siku dokładnie co 2 godziny. Mama wczoraj mi brzuszek pomacała i pokazała gdzie co dokładnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja juz tez po spaniu :) ale juz dlugo :) noc srednia- glownie ze wzgledu na katar i kregoslup. gdyby nie to to pewnie bym spala super bo tylko 3 razy w wc :) postaram sie dzis nigdzie nie wychodzic z domu bo moj nos wyglada gorzej niz u kulfona :D taki caly czaerwony i podarty. trzeba sie kurowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka--kuruj się!ja od jakiegos czasu budzę się z zapchanym nosem mimo tego,że w czasie dnia kataru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) a ja dzis tyle kilometrów narobilam w nocy chodzac do łazienki ze juz nie mam sily wstac z łózka i sobie sniadanie zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Ja też średnio co dwie godziny w nocy latam do łazienki;-) a do szpitala mam spakowane 4 szt tych majtek jednorazowych oraz 2 opakowania wkładów poporodowowych-absorgyn, ale szukałam największych na allegro. Właśnie Was czytam że te bella mama są większe? Gdybym wiedziała, wybrałabym je a nie te co mam... Zakupiłam też w aptece 2 szt tantum rosa, saszetki po 3,80 zł. Pisze że działa to przeciwzapalnie, przeciwbólowo i odkażająco - spróbuję się nimi potem podmywać, może szybciej będę się goić po porodzie:-) Jeszcze spakowałam 2 pary wkładek laktacyjnych, bo nie wiem czy się przydadzą, a całego opakowania nie chciałam brać, jak co- mąż dowiezie;-) no i podkłady na łózko, by nie poplamić jak co, nie wiem czy wymagają w szpitalu ale dużo miejsca nie zajmują w torbie:-) Też wolałabym urodzić przed świętami niż po nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ze korzystacie z pieknej pogody. Wiekszosc mamusiek juz z wozkami spaceruja hehe a my juz niebawem;p;p Wczoraj bylam u anystezjologa w szpitalu w ktorym bede miala cc fajny ten szpital taki nowoczesny i latwy dojazd do niego jest jakies 30 minut od mojego miesta;) Znieczulenie podpajeczynkowe bede miec tzn w plecy i 24 h pleckiem;) Jutro ide do gina i wszystko na 100% bede wiedziec date cc mam ustalona na 4.kwietnia wiec zostal mi tydzien na przygotowania. Dzis zalaczylam ostatnie pranie tzn pieluchy i wsio gotowe jeszcze tylko kolyske zlozyc i mozemy zaczac odliczac dni:D Wczoraj jeszcze tesciowa zabrala mnie do sklepu kupila bialy rozek takie z atłasu i podusie nio i podgrzewacz do butelek jak dla mnie nowosc bo przy synusiu tego nie uzywalam ale jak daja to tylko brac wiec wyprawka gotowa. Teraz tylko zostalo poukladac w lozeczku ewentualne ciuszki do dowozu do szpitala i rzeczy ktore beda do przywiezienia na pozniej;) bo moje serduszko czasem szuka dwa razy bluze w szafie i nie umi znalesc hihi. A nio i oczywiscie zaszlam do oloznych by zobaczyc pokoje po porodowe ale akurat jakas mamuska tam lezala wiec nie mialam tej okazji zwiedzenia sal ale za to widzialam jak mpolozna trzymala malenstwo na rekach ale fajny bobasek byl oczywiscie zachwyt niezly byl ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ze korzystacie z pieknej pogody. Wiekszosc mamusiek juz z wozkami spaceruja hehe a my juz niebawem;p;p Wczoraj bylam u anystezjologa w szpitalu w ktorym bede miala cc fajny ten szpital taki nowoczesny i latwy dojazd do niego jest jakies 30 minut od mojego miesta;) Znieczulenie podpajeczynkowe bede miec tzn w plecy i 24 h pleckiem;) Jutro ide do gina i wszystko na 100% bede wiedziec date cc mam ustalona na 4.kwietnia wiec zostal mi tydzien na przygotowania. Dzis zalaczylam ostatnie pranie tzn pieluchy i wsio gotowe jeszcze tylko kolyske zlozyc i mozemy zaczac odliczac dni:D Wczoraj jeszcze tesciowa zabrala mnie do sklepu kupila bialy rozek takie z atłasu i podusie nio i podgrzewacz do butelek jak dla mnie nowosc bo przy synusiu tego nie uzywalam ale jak daja to tylko brac wiec wyprawka gotowa. Teraz tylko zostalo poukladac w lozeczku ewentualne ciuszki do dowozu do szpitala i rzeczy ktore beda do przywiezienia na pozniej;) bo moje serduszko czasem szuka dwa razy bluze w szafie i nie umi znalesc hihi. A nio i oczywiscie zaszlam do oloznych by zobaczyc pokoje po porodowe ale akurat jakas mamuska tam lezala wiec nie mialam tej okazji zwiedzenia sal ale za to widzialam jak mpolozna trzymala malenstwo na rekach ale fajny bobasek byl oczywiscie zachwyt niezly byl ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja tez tylko wypije kawkę i lecę na KTG. Ja to wstałam o 5 ale Hania dalej poszła spać i ja razem z nią w kimono MI całą noc śniły sie dziwne rzeczy odnośnie rodzenia i takie tam. A jak wczoraj byłam u lekarza i powiedziałam że bardzo boli mnie u dołu brzucha - to ponoć normalne na tym etapie- dziecko główką jest już w kanale rodnym i ciśnie i może w tych okolicach nas boleć :( A ja się położyłam na kozetce i pomacał brzuch od razu powiedział że maluszek jest mały , no i USG potwierdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja tez tylko wypije kawkę i lecę na KTG. Ja to wstałam o 5 ale Hania dalej poszła spać i ja razem z nią w kimono MI całą noc śniły sie dziwne rzeczy odnośnie rodzenia i takie tam. A jak wczoraj byłam u lekarza i powiedziałam że bardzo boli mnie u dołu brzucha - to ponoć normalne na tym etapie- dziecko główką jest już w kanale rodnym i ciśnie i może w tych okolicach nas boleć :( A ja się położyłam na kozetce i pomacał brzuch od razu powiedział że maluszek jest mały , no i USG potwierdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja tez tylko wypije kawkę i lecę na KTG. Ja to wstałam o 5 ale Hania dalej poszła spać i ja razem z nią w kimono MI całą noc śniły sie dziwne rzeczy odnośnie rodzenia i takie tam. A jak wczoraj byłam u lekarza i powiedziałam że bardzo boli mnie u dołu brzucha - to ponoć normalne na tym etapie- dziecko główką jest już w kanale rodnym i ciśnie i może w tych okolicach nas boleć :( A ja się położyłam na kozetce i pomacał brzuch od razu powiedział że maluszek jest mały , no i USG potwierdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadrobilam :P ja teraz wcinam sniadanko wczoraj musialam zniknac bo mialam duzo stresu i nawet nie urodzilam jest mi przykro zawiodlam sie na moich rodzicach najbardziej na mamie klamala mnie w zywe oczy i nie uszanowala moich decyzji bylam bardzo zdenerwowana i zawiedziona teraz mi smutno :9 bo sie nie odzywamy i nawet nie bede miala z kim malej zostawic jak urodze wiec moj raczej nie bedzie ze mna rodzic :( ach przykre ale przez taki stres tylko brzuch mnie mocniej bolala bo twardnial ale nic sie nie dzialo co do wagi ja bede miec mala coreczke taka jak pierwsza niby usg wykazalo w 36tc ze ponad 2550g ale jakos na wymiary mojego brzucha to nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×