Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość teklia1980
mam nadzieje, że ja będe za tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka567
ja tez mam taką nadzieje ze w tym cyklu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na końcu pewnie będzie marzec ale na razie wychodzi 1 kwiecień:) Czekam na kolejne brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an.ka
Ja też chyba na kwiecień, choć to jeszcze się potwierdzi pewnie jutro :) zobaczymy czy moje obliczenia nie zawiodą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! robiłam wczoraj test w południe wyszło że jestem w ciąży 2-3 tygodnie po zapłodnieniu, później wieczorem robiłam drugi, tylko z kreseczkami wyszło że nie jestem. Dziś rano robiłam kolejny też negatywny! Sama nie wiem, bo ten pierwszy elektroniczny był dużo droższy więc może bardziej czuły.... W każdym razie dziś jest 35 dc a ja mam zazwyczaj 33 dniowe, ale wiadomo te 2, 3 dni różnicy bywały. Boli mnie podbrzusze jak na okres i mam duże piersi, mogłbyby już zostać tylko szkoda że bolą! Myślicie że jestem w ciązy, bo ja mam mętlik w głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mama
Gratuluję wszystkim kwietniowym mamusiom! :D Ja też bardzo chciałabym do was dołączyć. Dziś jest mój 33dc, ale cykle mam dość nieregularne. Dwa dni temu miałam leciusieńkie bóle podbrzusza, teraz totalna cisza. Nie mam żadnych objawów - moje piersi są miękkie, nienabrzmiałe... Boję się zrobić test, boję się rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test dołączam do Ciebie krisii :) życie jest nieprzewidywalne, ale właśnie to mi się w nim podoba. Obecnie jesteśmy w szoku jak to się stało, ale powoli oswajamy się z tą sytuacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie siedzę i piszę na marcówkach bo tu na razie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kobietki jeszcze nie wiedzą że są w ciąży! sama się dziwie że tak szybko czułam że jestem, bo nie dość że jej nie planowałam to jeszcze to moja pierwsza ciąża! zazdroszczę Tobie, wiesz już co i jak. Planowałaś rodzeństwo dla córki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja trochę przyspałam, ale może to dlatego że moja GIN stwierdziła że jest "pęcherzyk" i czekamy aż się rozwinie, a poza tym stwierdziła że marcowe dziecko, coś mi się jednak wydaje - i będę uparta - że to będzie kwiecień :op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w połowie czerwca, hmm ale jakby to powiedzieć - my planowaliśmy i wiem kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mama
justazg serdecznie Ci gratuluję!!! :D Kiedy Ty mialas ostatnia miesiaczke? Ja zastanawiam sie czy nie zrobic sobie jutro testu - to bedzie moj 34dc. Sama nie wiem... Dziewczyny, a mozecie mi opisac swoje odczucia, zmiany, ktore w sobie zauwazylyscie? Bede baaardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ miałam 28 czerwca, czyli jakiś czas temu. Dziś 38dc narazie jest dobrze, jednak mimo testów pozytywnych boję się że mogę dostać okres! Moje pierwsze objawy to 2 tygodnie temu ból piersi, zawsze mnie bolały na okres, ale teraz wyjątkowo wcześniej, a druga rzecz to ból podbrzusza, jak na okres, choć trochę inaczej. Trwa to dosłownie mniej niż minutkę i przechodzi, jakby skurcz macicy, a myślę że po prostu powiększa się ona :) z niecierpliwością czekamy na nowe kwietniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanaka irl
no ja rowieniez termin 1 kwietnia 6tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staraliśmy się 7 miesięcy i zarówno w tej jak i w poprzedniej ciąży wiedziałam, że się udała przed okresem. Nie umiem tego wytłumaczyć. Na pewno pobolewał mnie brzuch inaczej niż na okres, powiększenie brodawek i inny śluz. I chyba tyle z widocznych objawów bo reszta to intuicja. I zapomniałabym czułam że temperatura jest podwyższona. an.ka: my też wiemy kiedy 10 lipiec:) Wszyscy na 1 kwiecień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wpisałam się wstępnie na marzec, ale kto wie.. Z kalkulatora internetowego wychodzi 26-27. marzec.. A to wiadomo liczone od ostatniego okresu, teraz dodać dwa tygodnie od zapłodnienia to juz bylby kwiecień :) Na wersje lekarza musze niestety poczekać. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z marca , 6 wrzesnia skonczy 2,5 roku :) Dzisiaj cały czas mnie kłuje podbrzusze to jest normalne ? ze tak cały czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa to całkiem jak u mnie. Jak liczę moje krótkie cykle to wychodzi 27 marzec a jak od dnia zapłodnienia to 1 kwiecień. Pewnie pierwsze usg coś ustali. Mimo wszystko wątpię na rozwiązanie w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati: czy normalne? W sumie się powiększa. Mnie jednego dnia boli innego wcale. Na 13.00 idę do lekarza bo do przeziębienia i problemów z zatokami doszedł bezgłos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×