Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kindża_27

Czym nawilżyc mocno przesuszone włosy?

Polecane posty

Gość Kindża_27

Moje włosy po jednorazowym rozjaśnianiu są mocno przesuszone i puszą się. Czym je zregenerowac i nawilżyc? Znacie jakieś sprawdzone maseczki lub odżywki? A może jakieś inne preparaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindża_27
Chodzi o włosy łonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindża_27
Głupi podszyw. Idź lulu gimnazjalisto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindża_27
Nikt nie pomoże tylko się podszywają.PierdoIę was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindża_27
To wyżej to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki szampon fructis
przeciw puszeniu. Ja nie mialam suchych, ale sie nieco puszyly wiec go kupiłam. Nawilżył mi tak, że miałam oklapły hełm. wiec moze dla ciebie byłby ok? bo ja naprawe suchych nie miaalm, tylko puszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biosilk , mi pomogło , cała seria , szampon , odżywka , jedwab , a na studiach kładłam taki zajzajer własnej roboty : żółtko plus nafta kosmetyczna , to na głowę , na to folia i tak paradowałam trzy razy w tygodniu po godzinie , pomogło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółtko 3x w tyg na głowę?? :-0 ja słyszałam, że maseczek z żółtkiem nie powinno się nakładać na włosy częściej niż raz na 2 tyg, bo ponoć bardzo szkodzi na cebulki, ale nie wiem, w jaki sposób... Jedwab bardzo fajnie nawilża włosy.. ja mam taki w spray'u za ok. 10zł, starcza na ok. 2 mies. a z szamponów to jest fajny z Elsseve Loreal z mleczkiem królewskim, w białym opakowaniu... Mi bardzo pomógł, jak po basenie miałam suche włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×