Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miru_sia123

BOK - co z nim jest nie tak?

Polecane posty

Gość miru_sia123

Dostałam pracę w bok u jednego z operatorów sieci komórkowej i chciałam zapytać, może trochę poniewczasie, czy to az tak ciężka praca? Znaczy chodzi mi o ludzi których się obsługuje, bo czytałam kila for i mam mieszane uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,d,,d,d
daj spokoj z forami, kazda praca jest stresujaca, no wiadomo ludzie maja pretensje jako klienci ale dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejsza:D
mnie starzy zmusili zebym poszla gdzies do pracy i padlo na call center, kazali mi doswiadczenie zdobywac a ja chce modelka zostac, to rozlanczalam wszystkie rozmowy bo nie chcialo mi sie gadac z ludzmi pozniej zglaszałam ze jakis blad na laczach, po co komu taka praca phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze_z_boku
jezeli chodzi o mnie to pracuje w boku w eniro i uwazam, ze jak sie ma latwosc w kontakcie z drugim czlowiekiem to jest to praca niezwykle ciekawa i rozwijajaca, jak jestes osoba zamknieta, to warto sprobowac, bo moze sie przelamiesz jak chcesz wiecej sie dowiedziec o pracy w biurze obslugi klienta to wejdz na naszego firmowego bloga http://praca.eniro.pl/2011/07/reklamacja-to-prezent%E2%80%A6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×