Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zrozpaczona222223232

Mój facet mnie bije!! Co robić?:(

Polecane posty

Gość Zrozpaczona222223232

Mam bardzo poważny problem. Mój narzeczony, z którym mieszkam od 3 lat mnie bije. Zaczyna się od zwykłej awantury, a potem poprostu jest piekło. Przedwczoraj przyszedł do domu po północy, bo był z kumplem na piwie i nagle zaczął mnie wyzywać od k****w, suk, szmat, no i wtedy zaczął mnie bić, skopał mnie, mam masę siniaków, złapał taki wysuwany nóż techniczny i zaczął mi nim machać przede mną. Nie miał mi kto pomóc, jakoś udało mi się wyjść z pokoju, poczekałam aż zaśnie, spakowałam cokolwiek, zadzwoniłam do mojego ojca i on przywiózł mnie do siebie do domu. Od momentu tej bijatyki cała trzęsę się z nerw, nie mogę nic jeść, ręce mi się trzęsą, a najgorsze jest to, ze tam został mój ukochany pies, no i będę musiała zdobyć się na odwagę, żeby z nim porozmawiać i zdecydować co będzie dalej. Boli mnie to, bo ja go kocham i naprawdę nie wiem co mam zrobić. Boję się, że gdybym go zostawiła, to będzie mnie nachodził i wydzwaniał do mnie. On już wczoraj z rana przyjechał tutaj i prosił mnie, żebym wróciła. Błagam, pomocy, bo sama już nie daję sobie z tym rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa26
a co tam wróć do niego może następnym zabije cię, nie kumam takich idiotek jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona222223232
Hej, ja potrzebuję pomocy, a nie tego, żeby ktoś mnie wyzywał. Ja i tak ledwo sie trzymam z nerw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa26
ale czego ty oczekujesz, że napiszemy że o się zmieni że masz mu dać jeszcze jedną szansę, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw go !!! jeśli teraz Cię bije to myślisz, że się zmieni po ślubie ? Będzie jeszcze gorzej.. skoro raz Cię uderzył będzie miał odwagę by zrobić to kolejny raz.. i nie wierz w jego gadanie w stylu: " będzie juz dobrze, że się zmieni , że cię kocha i nie potrafi bez Ciebie żyć..niestety ale on się nie zmieni ..Daj sobie z nim spokój!! teraz Ci będzie ciężko ale za jakiś czas będziesz dumna że go zostawiłaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i tak wroci do niego i tak.... mam dwie takie kolezanki,kazda wrocila,chociaz jedna sie krwia zalala,ale i to jej bylo malo. barazie ich partnerzy ich nie tluka,ale to zapewne kwestia czasu... podkulili ogonki,przeprosili rodzine,same poszkodowane,obsypali kwiatami i te laksi mysla,ze bedzie wszystko ok... ja ci doradzac nic nie bede. ja wiem,ze wrocisz... wiem,ze jeszcze raz dostaniesz i znowu wrocisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345677
skoro masz tyle siniakow to zrob obdukcje zglos sprawe na policje ojca masz za swiadka ze po ciebie musial przyjechac jak uciekalas od niego tylko nei daj sie przeprosic nastepnym razem moze tak machac noze ze nie obejdzie sie bez krwi pomysl czy chcesz z takim spedzic reszte zycia, miec dizecko? a co gdyb beidzesz miec dizecko i i ono beidze to widzialo i nei daj boze tez bedzie tak bite i straszone nozem? tego chcesz w zyciu? U C I E K A J !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona222223232
offerma, ciekawe, a gdyby tak ciebie złapał jakiś wielki dres, to co byś zrobił? pewnie potrzebny był by wtedy dla ciebie pampers. A co do mnie to problem jeszcze tkwi w tym, że niedawno straciłam pracę, a będąc u ojca, nie chcę być na jego utrzymaniu. Tutaj pracy tak od zaraz nie znajdę... porażka jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
uważam jak wyuzdanaaaaa. od 3 lat Cie leje a ty sie pytasz co masz robić????? jak to co??? wrócić, przeprosić i niech Cie leje dalej, nienawidze boxerów ale wiecie co-jeszcze bardziej nienawidze tych co sie dają bo ...ja go kocham.... NO TO JAK GO KOCHASZ I OD 3 LAT DOSTAJESZ I JESZCE GO NIE RZUCIAŁAŚ TO WRACAJ DO NIEGO A NIE UDAWAJ TU ŻE MASZ MOŻLIWOŚC WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI PATI
lepiej go zostaw ,chociaz wiem ze bedzie Ci ciezko jesli go bardzo kochasz , ale pomysl co bedzie puzniej on jest agresywny i raczej sie nie zmieni a jesli sie zmieni to pewnie na gorsze, i nieodpisujcie jej tak chamsko .. dziewczyna prosi o rade a wy na nia naskakujecie , jak macie ja wyzywac to niepiszcie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345677
i wiesz co ci jeszcze powiem ze twoj ojciec sam widzac cie w takim stanie poweinien isc to zglosic na policje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uważasz, że lepiej być z nim z takiego powodu ? niż mieszkać z ojcem i być na jego utrzymaniu ? dziewczyno zastanów się nie marnuj sobie życia !! tak jak ci radzą idź zrób obdukcje i zgłoś to na policje.. on nie jest wart byś była z nim .. nie zastanawiaj się dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
wybór-bede na utrzymaniu ojca, rodziny lub faceta co mnie leje i grozi mnie nożem....jesli dla Ciebie wybór nie jest oczywisty to masz niezły ju ssyndrom ofiary...daj sobie jeszcze troche czasu radzę...za pare lat już zapomnisz o ucieczkach jak juz bedzie lał dzieciaka...przyzwyczaisz się-jak masa innych debilek które dają się katować w imie nie wiadomo czego...wolałbym kraść niż zyc z katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbik
Ty se zachowujesz jak dziewczyna blokersa...nienormalne to lepiej ze będzie ci dawał jeść i lał gdzie popadnie chyba ze lubisz "ostrych"facetów i lanie nasnaidanie...żal..............konieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to_daj_sie
TŁUC !!!! Boże ...te laski chyba w ogóle nie myślą ... Kocham go, pisze jedna z druga a on mnie tłucze ! ake jak mam odejśc skoro nie mam pracy i on ( cudowny, wspaniały, kochany tylko naduzywajacy przemocy) mnie utrzymuje. Kurwa - wolałabym glodem przymierać, myć okna, sprzatać ulice niż dać się bić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona222223232
Mi naprawdę jest ciężko, cała się z nerw trzesę, nie mogę nic jeść. A jak już coś zjem na siłę, to od razu zwracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, z nerwów, nie z nerw po drugie, nerwy mozna trzymac na wodzy po trzecie, jeśli nie umiesz panowac nad emocjami, idź do lekarza po odpowiednie leki, które zrobią to za ciebie po trzecie nie rób z siebie większej idiotki niz jesteś i nie pytaj kafaterian, jak masz żyć zgłos sie do psychiatry, bo masz syndrom ofiary i to się leczy tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
Ewa-idealne podsumowanie nic więcej nie tzreba dodawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przyjeb mu patelnią
Co robić? Iść na obdukcję, zgłosić na policję pobicie. Potem jak go zamkną iść po psa i nigdy, ale to nigdy nie wracać do niego. Każde zbliżenie do domu twojego ojca, wzywać policję, telefonów nie odbierać. Tyle co wszyscy inni Ci napisali powyżej. Wystarczy? Zrób to. A nie siedzisz i się trzęsiesz, aby do niego wrócić i znów dostać wpierdol. Chyba, ze to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisia d
mam w zasdzie ten sam problem,wszystko zaczeło sie gdy urodziłam dziecko! wczesniej było wspaniale,ale to chyba już standard w związkach! Najgorsze jest to,ze nie mam do kogo mogła bym zwrócic sie o pomoc,ani ojca ani matki! a rodzenstwo odwróciło sie,mają wlasne życie. Jestem uwiązana,bo gdzie mam pojsc?! dom samotnej matki?! to odpada! on czuję sie panem i władca a ja bezsilna z tym malenstwem! co najgorsze pije ile wlezie i ma zajebiste towarzystwo z którym bierze narkotyki! wydaje mi sie ze i to moze byc powodem jego agresywnosci! szukałam wszedzie pomocy ale każa czekac! tylko boje sie ze moze byc za pozno! on jest co raz to gorszy! kilkakrotnie kazał mi wypier... z dzieckiem na ulice! moze tym powinien zajać sie adwokat prawny?! : a to przestroga do wszystkich kobiet,jezeli twó facet pije lub zażywa narkotyki,to wiadomo- bedzie dostawał szału jak tylko bedzie miał ich brak w organizmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmgrysjuw478626ghv
Teraz bije Ciebie a wyobraź sobie co będzie jak nie daj Boże zajdziesz w ciąże i Wasze dziecko też będzie bite i poniewierane! Moja matka dopiero po 9latach uciekła od mojego ojca i to tylko dlatego,że już nie bił tylko Jej ale i Nas,mnie i mojego brata-rzucał Nami po ścianach! Miałam wtedy 6 lat i przysięgam,że z wczesnego dzieciństwa pamiętam tylko 3 sytuacje-automatycznie wszystko musiałam wyrzucić z pamięci,jakbym się urodziła mając 6 lat! Zostaw go... Tak ku przestrodze-Moja matka będąc w 7msc ciąży miała ręce w gipsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały,
nawet jeśli na początku był miły i w ogóle, to musiał choć trochę wyglądać np. na cwaniaczka i to da się zauważyć, więc jak najbardziej widziały gały, co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrytiotka
Zmienić faceta albo zmienić okład z rumianku. Do koloru do wyboru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to co? odejsc! mialas to zrobic juz za pierwszym razem kiedy podniosl na Ciebie reke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć z kosą
mój facet też mnie bije i żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisia musi być jakieś wyjście ,szukaj aż znajdziesz rozwiązanie bo on się nie zmieni.Może w Centrum Pomocy Rodzinie coś pomogą ,dzwoń na niebieską linię może oni coś doadzą ,musisz uciekać i ratować siebie i swoje dziecko.Każdy może popełnić błąd ale trzeba naprawić.Wiem łatwo nie będzie ale nie możesz się poddać.Aby mieć pieniądze poszukaj dziecko do bawienia ,drania podaj o alimenty i wynajmij jakiś kont byle dalej od niego.Musisz działać i sama siebie ratować i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnaaaaaa
Witam wiem ze daty sa stare z tych postów ale mam podobny problem wczoraj bylismy u znajomych moj chlopak upil sie jak swinia i zasnal chcialam go przykryc kocem ktory dal mi jego kolega a ten pobil mnie zlamal mi nos. Zawsze bije mnie z calej sily po twarzy tak zeby bylo dlugo widac jego wyczyn mam cala twarz w sincach opuchnieta wszystko mnie boli jego kolega blagal zebym zostala na noc u nich ale wolalam z moim wracac do domu bo jakbym zostala to chyba by mnie zabil. nos mam zlamany 4 raz w ciagu 9 miesiecy. wczesniej tez mnie bil ale naszczescie nigdy nic powaznego sie nie stalo. sama dziwie sie sobie dlaczego ja znim jestem nie umie odejsc mimo ze chce. Pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtf45tf
czemu się użalacie ,widocznie to lubicie,inaczej byście odeszły,nie mam szacunku do takich jak wy mimo że jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×