Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella_

Dobry den, ty Twoje radio helooooooł

Polecane posty

Boże... Lubiłam tę piosenkę, ale tak ją w radiu katują, że mam jej po dziurki w nosie :/. Czy wiecie, że w Ukrainie nikt ani o tej piosence, ani o grupie śpiewającej nie słyszał? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion22
zgadzam sie co za duzo to nie zdrowo. ale zespol i tak wymiata widzialas inne kawalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja uwielbiam, i codziennie slucham radia, ale tylko rmf fm albo rmf fm sloneczne przeboje, sobie co jakis czas przelaczam :) a skad wiesz, ze nie slyszeli?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
Duzo osob tak mowi;) Ja rzadko slucham radio, wiec nie przejadla mi sie nuta:P A tak swoja droga0 niezla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr
A to ukraincy spiewaja/ myslalam ze Czesi:) Tez mi sie podoba, jeszcze, bo ie slucham za czesto radia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu mieliby słyszeć o polskim zespole? Kawałek jest miły ale też mi się już osłuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz w daniach tesciowej je
polecam piosenke "komu" myla moja tez fajna 17 sierpnia ide na koncert :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz w daniach tesciowej je
muzycy eneja to ukraincy, znam rodzine jednego z nich. W okolicach olsztyna (stad są) kilkanascie procent ludzi to Ukraincy. Wysiedlenia 45-46 i akcja wisla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
Ja to lubię: http://www.youtube.com/watch?v=xjjOYT32ybQ A tak swoja droga to zespol ten zdobyl popularnosc w Olsztynie grajac hymn kortowiady (juwenalia olsztynskie). Caly Olsztyn zna to na pamiec, a pozniej zaczela sie tv, wywiady itd... Ciesze sie,ze ich kariera idzie do przodu:) Hymn kortowiady: http://www.youtube.com/watch?v=crVOeARHzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sa pochodzenia ukraińskiego, dlatego wydawało mi się, że w ich kraju chociaż trochę o nich słyszeli, a tu nic, zero ;-)))) I ta piosenka jest po ukraińsku, a nie po czesku jak ktoś napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz w daniach tesciowej je
mnie denerwuja troche ludzie ktorzy nagle kochają eneja, a rok temu nie slyszeli o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, mają energetyzujące kawałkki, ale prawie wszyscy znają tylko jeden :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszcz w daniach tesciowej je - spoko, każdy tak ma. Ja sie zakochałam w rosyjskiej piosence z lat 80 :D Po prostu wcześniej o niej nie słyszałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvkjfisdfu
A za niedługo przebój ten będzie nominować do najgorszego kitu roku. Podobnie jak Czarne oczy.... Teraz wstyd się przyznać, że ktoś tego słuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszcz w daniach tesciowej je przynajmniej przeszła era Bednarka i Polski zakochanej nagle w reggae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz w daniach tesciowej je
Bella_ a sluchsz jeszcze innych podobnych klimatów? Ja to obskakuje w miare mozliwosci wszystkie imprezy, festyny itp ukrainskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddggh
yy hello ten zespół jest z Olsztyna z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz w daniach tesciowej je
to, że ktoś mieszka w Olsztynie, nie znaczy ze jest Polakiem :S w Polsce mieszka wielu Ukraiców ktorzy albo nie dali sie wysiedlić (gdy na ziemiach zamieszkałych przez Ukraincow od stuleci ustanowiono polske), albo zostali przeniesieni na tzw. Ziemie Odzyskane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×