Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mika87

Zakaz ubioru czarnego na weselu?!

Polecane posty

Brat mojego chłopaka bierze za 2 tyg ślub. I ostatnio byl u nas w odwiedzinach ze swoja narzyczona. Kupiłam wcześniej czarna,klasyczna, elegancka sukienke na ich ślub i do tego wybralam kolorowe buty i dodatki. Narzyczona ogólnie mnie nie lubi, jest straszna zazdrośnicą i czuje ,że zaprosila mnie z przymusu i "bo wypada". W pewnym momencie mówi " Nie życzę sobie żadnych czarnych kolorów na mojej uroczystości, bo to nie jest pogrzeb!!! " Ogólnie laska jest blondynka i gustuje w kolorze różowym. I tu pytanie czy olać to co mówi i pojsc w tej czarnej sukience czy kupic nową w kolorze nie-pogrzebowym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhdfgh
narzyczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefessa
myślę, że powinnaś iść w tej, a nie podporządkowywać się jej. niech nie histeryzuje, przecież to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w blokach mieszka
narzyczona ma rację- w czarnym nie chodzi się na śluby i wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarną na wesele?:o ma racje, to nie jest pogrzeb ale nie moze narzucac swojego zdania choc z drugiej strony ją rozumiem , każdy ma inną wizje najwazniejszego dniu w swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to wielka bzdura. Czarny to elegancki kolor na każdą okazję również na wesele. Często chodzę w czarnych sukienkach na wesele jak i na moim były dziewczyny w czerni. Co do sugestii dziewczyny to hmmm to jest jej dzień i poniekąd ma prawo wymyślać chociaż nie wiem czy ja bym się podporządkowała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady.... bez przesa
okej, moze rodzice swiadkowa to nie wypada, ale "normalny" gość ??? oczywiscie ze wypada !! olej ja , zwłaszcza ze nie przepadacie za soba, zeby ci tylko nie wywineła jakiejs szopki na waszym weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quetzalcoatl
nie daj się i idź w czarnym :P ja nie uznaję innych kolorów w garderobie, czarny jest seksowny, elegancki i podkreśla kobiecość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,nie wiem co robić. Dla świetego spokoju kupie inną sukienke,ale nie chce sie jej podporzadkowywac, zwlaszcza ze wie,ze juz mam strój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vyvyvygvgg
\:)/ ()() ). ( V (. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×