Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo333

Martensy - buty wytrzymałe ?

Polecane posty

Gość Karo333

Wiem, że troche jest w necie różnego rodzaju forów o Martensach. Ale zapytam Was jeszcze raz czy na prawdę są takie mocne ? nie chcę wywalić 400 zł na buty, które się rozwalą za rok - bo jeśli tak ma być, to wolę iść do CCC, wyjdzie taniej... Jak o nie dbacie ? czym pastujecie itp ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvdbjjffff
kup i nie truj dupy to zabaczysz czy warto a nie 3 takie same watki zakladasz i forum zasmiecasz, jak na jednym nie odpisuja to na 3 tez nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
dobre glany będą lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo333
bgvdbjjffff Twój jakże wymowny nick mówi sam za siebie. Przepraszam za 2 tew same wątki, ale z poprzednim było coś nie tak :) a następnym razem jeśli nie chcesz pisać na temat, to nie pisz w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 14 lat?
Wytrzymałe. A przynajmniej kiedyś takie były - przechodziłam całe liceum w dwóch parach - jedne wyższe, drugie niższe. Nosiłam na zmianę, całe 4 lata, bo tyle wtedy trwało liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czarne w łączkę, Ty chcesz białe. Wzorek mi się starł na czubkach, na bokach też i na zgięciach. Nie przemokły mi chociaż chodziłam całą zimę i jak je przemaluję to będę chodzić drugi sezon. Według mnie warto kupić, bo te we wzory są z miększej skóry niż te zwykłe. Miałam jeszcze zwykłe fioletowe i zaraz je sprzedałam, bo pękały na zgięciach. W moich tylko trochę się przetarło, ale nie pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×